Mně ta šestka přijde taky forova, ale můj muž už minule zpruzely říkal, ať nevymýšlím, že tri osmičky udrží dospělého člověka, natoz kytku a nebude tady věšet obrazy na hmoždinky jak do skladu. Tlustější než osmičky máme možná na kuchyni - tam je teda místo zdi sadros.
design a architektura
continuity vyjely i ty hmoždiny právě
já už to pak ve 3 ráno neměla energii zkoumat.
No on je jinak šikovnej, vše co mi tu přidělával drží, včetně asi tunovýho botníku. Dáme tam tu kotvu a snad to bude v pohodě. Nějak jsme to podcenili.
spíš velká dira, když se u nás vyndava ze zdi hmoždinka, tak se musí odvrtat. Když tam bude špatná velikost nezachrání to ani lepidlo.
continuity já jsem hlavně happy, že to neodnesla ta deska, jako ty květináče mě štvu, ale zas to je oproti tomu zanedbatelná položka.
continuity to bude typem zdi, v panelu nemáš ty dutiny, co má nejspíš Lama_z_Lana v cihlové zdi. Si teda myslím.
Lama_z_Lana mne takhle police spadla v noci do postele, pristal mi kvetinac vedle hlavy
a presne, moc velka doura a maly hmozdinky, vyjelo to cely. no davali jsme to tam se synem, tak si nemuzu ani stezovat:-))
PProsím, milá raso, piš a dávej i fotky, jsem ve fázi přípravy, jako ty. Mám celkem 3 varianty kuchyně, buď úplně mini kuchyně nebo maxi kuchyně s jídelnou (třetí varianta je kuchyně v napravnem zařízení, kam mě umístí za násilí).
Mha ve třetí kuchyni se asi sejdeme![]()
Někdy mám pocit, že snad kvůli dětem jsme se doma tak nedohadovali jako kvůli rekonstrukci.![]()
Chci jurtu! Ta určitě nemá kuchyni...
rasaNori Tak to jsem napjatá, jak to u vás dopadne! Jako chválím ti ten ostrůvek s tím sezením, je to fakt dobry. My to nemáme, ale moje děti u toho na návštěvách rady sedaji a myslím, že na večeře a snídaně by to bylo hrozně prakticke i z hlediska nepořádku, že by byl jen na lince:D
andulka01 Napsala jsi to vyborne, co se úchvatá, to je na prd.
V norským skanzenu jsem četla, jak v rámci poválečný obnovy architekti vymysleli několik typů domů a ty pak stavěli, aby to šlo rychle. Pro ženy byl důležitý hlavně výhled z kuchyně. Na pobřeží musel být směrem k moři, aby žena viděla, jestli se muž vrací z rybolovu. Mimo pobřeží byl výhled do dvorka, aby bylo vidět na drůbež. Protože museli brát materiál, co byl zrovna skladem, tak ty domky stejně nevypadaly úplně stejně.
Po nějaké době dělali průzkum, jak jsou lidi s tím novým bydlení spokojeni. Ženy byly spokojenější než muži, protože nový dům jim ulehčil život.
Mha rasaNori Píšu si poznámky, novou kuchyň už planuju čtyři roky. Zatím mám zapsany lustr od Lama_z_Lana
Evaeva do duté cihly jsou jiné hmoždinky, stejně jako do sádrokartonu + tam je potřeba dobrý šroub - dostačne dlouhý a široký, aby se roztáhla jak má.
brrr jo, s tím jsem spokojená, je pěknej a svítí hodně - mám celej ostrůvek osvícenej úplně v pohodě![]()
continuityjojo, já vím
brrr čtyři roky![]()
Já si zatím zapsala od Lama_z_Lana
Severské světlo
Stoly Mirek
Návlek na smeták Orion.
To teda taky není moc... ![]()
Mha no jo. Ale u nás to znamená stěhování min. dvou místností a netlačí to, takže času dost. A vůbec se mi do toho nechce.
Já se teda radši chtěla odstěhovat, ale to nevyšlo, tak půjdeme do rekonstrukce, při které rozkopeme tři místnosti, abychom natáhli vodu elektriku plyn přes celý byt. Pak vybudujeme kuchyni a podlahy ve třech místnostech, které jsme rozkopali, pak novou koupelnu a pak by to mohlo být celé.
Jak jsem to vypsala, tak mám pocit, že to stěhování je fakt lepší varianta. ![]()
Mha To by mě zabilo.
Mha my se odstehovali z drivejsiho bytu v momente, kdy bylo nutne potreba vymenit okna a zacala jsem nahlas a casto premyslet o nove kuchyni. Teda vlastne ne, muzovi zacal vadit hluk z ulice pod oknem, jak tam zacali stavet novy kruhovy objezd, kvuli tomu to bylo, jojo ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
