rasaNori divila bych se, kdyby z jeho občanský blbostky hradili škodu na zapůjčenym motorovym vozidle (způsobenou řízením) - spíš počítej s tím, že to nebude likvidní...
chce-nechce, na to se ho nikdo neptá, ne?! udělal škodu? udělal...
rasaNori divila bych se, kdyby z jeho občanský blbostky hradili škodu na zapůjčenym motorovym vozidle (způsobenou řízením) - spíš počítej s tím, že to nebude likvidní...
chce-nechce, na to se ho nikdo neptá, ne?! udělal škodu? udělal...
rasaNori my jsme si pujcovali od kamaradky s pojistkou uplne na vsechno. dohoda (predem) znela ze pokud vznikne nejaka pojistna udalost, budem ji hradit to nasledny zvyseni pojistky.
RoSa ono je nanic, kdyz se tyhle veci neproberou predem, pak muzou ruzny strany mit ruzny ocekavani a je z toho mrzeni.
nebo teda s vetsinou lidi se to asi vyresit da, ale treba v tom popsanym pripade bych taky jako pujcujici necekala, ze si druha strana bude myslet, ze to pujde pres pojistku a mi zustanou zvyseny naklady na platby.
rasaNori v muži. On je někdy docela velkorysý a někdy se zasekne na nějakém nesmyslu, ty staré spotřebiče by taky určitě hájil.
Když si pak uvědomím, v jak spořivé rodině vyrůstal, tak si říkám, že to s ním vlastně není tak zlé.
Pinot Noir mě teda po dnešní hádce došly argumenty, a začínám zvažovat spíš než novou kuchyn manželskou poradnu.
... zas třeba ty starý spotřebiče můžou bejt kvalitnější než to, co se dneska koupí
mi řikal opravář, ať to radši v případě poruchy nechám opravit než měnit za nový - ale já jsem kupovala do kuchyně fakt drahý a kvalitní značky tenkrát...
Tak ať si tu ledničku vezme třeba do dílny, když je to škoda vyhodit... v nový kuchyni bude jak pěst na oko (nebo jí schovat do nějaký nový skříně?) rasaNori
rasaNori myslím, že to každý, kdo něco rekonstruuje ![]()
Evaeva asi tak, zkušenost pár hodin stará
včera jsem tu na konci dne pokřikovala, že žádnej řemeslník mi nesmí do baráku minimálně 10 let.
Malenge
my už máme 3 roky po rekonstrukci, pak ještě dodělavky kolem domu, a stejně nám par drobnosti zbylo. Ale jeste jsem nenabrala energii to dotáhnout.
rasaNori divila bych se, kdyby z jeho občanský blbostky hradili škodu na zapůjčenym motorovym vozidle (způsobenou řízením) - spíš počítej s tím, že to nebude likvidní...
chce-nechce, na to se ho nikdo neptá, ne?! udělal škodu? udělal...
No prosimtě... proč by škoda neměla být hrazená z pojistky pachatele? Když jsem vytopila ty sousedy tak to automaticky platila moje pojišťovna...
barbucha ale nepoškodila jsi mu auto
motorový vozidla a eště pučený od fyz.osoby a užívaný bejvaj ve výluce
ale tak třeba má nějakou super pojistku, co tohle hradí
dovedu si představit, že by si pak lidi nepojišťovali havarijně auta a "půjčovali" je v případě potřeby známejm a kamarádum
Jo tak. No tak ať to zaplatí ze svýho nebo jak chce/může, přece to nemůže odnášet ten poškozenej.
rasaNori Proč by vám měli zvednout pojistku? Vždyť by to šlo z jeho pojistění, pokud se na to vztahuje ta jeho pojistka. Mu by se pak zvýšila, ne vám. Ne?
rasaNori tak pokud jste osobou provozující podnikatelskou činnost spočívající v pronájmu motorových vozidel a měli jste s ním písemnou smlouvu, tak by z jeho blbostky mohli uhradit spoluúčast z hav.pojištění... jsem teda taky zvědavá, jak tohle dopadne!
Nevím kam se o dát, ale povedlo.se minudwlat v kuchyni místo na kontaktní gril ![]()
Už mám dnes hotovo.
Já teda ctím zásadu, že kupovat, jen to, na co mám místo, ale tento jsem našla po nájemnících v garáži, prakticky úplně nový, tak jsem ho vzala domu, že ho alespoň vyzkoušíme. No a rodině se nějak zalíbil. Akorát jeto strašný kram a furt ho postrkovali po místech, kde zavazel.
... zas třeba ty starý spotřebiče můžou bejt kvalitnější než to, co se dneska koupí
mi řikal opravář, ať to radši v případě poruchy nechám opravit než měnit za nový - ale já jsem kupovala do kuchyně fakt drahý a kvalitní značky tenkrát...
Tak ať si tu ledničku vezme třeba do dílny, když je to škoda vyhodit... v nový kuchyni bude jak pěst na oko (nebo jí schovat do nějaký nový skříně?) rasaNori
Třeba pračka jo, ale lednička spíš ne, teda nevím, jak moc je stará...
Školka ve Varnsdorfu
https://www.stavbaroku.cz/printDetail.do?Dispatch=ShowDetail&siid=2646&coid=123

Překvapily mě ty hejty na vysuvy v rohovych skrinkach, máme kuchyň do U, takže rohy dva, v jednom vysuv udělat nešel (v rohu je komin) a je to úplně mrtvý místo s mrtvolama typu odstavnovac, co se vyndava jednou za rok. Druhej roh má ten ledvinovitej vysuv z ikey a přijde mi super, máme tam hrnce, otviram denně mnohokrát, úplně vzadu jsou ty babovky a formy na koláče a dorty, přijde mi to super a nemenila bych to za police
rasaNori jestli jsi presvedcena, ze mas v ty kuchyni pravdu, tak neustupuj, bude te to fakt dnes a denně štvát. U nás jsou ty rekonstrukce taky strasny bitevní pole a už jsem naucena fakt neustouput, pokud mi na tom záleží. Na něco už pak člověk tu energii nemá, ale ty hlavní věci, co jsou pro tebe v tom provozu důležitý, bych držela. My se pobili u obkladu, je megabozi a porad tu je frflani, ze bilej by byl lepší (nebyl
)
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.