design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. srpna 2024 14:06

Kokoska

Okna jsou za trest! 

Pozvali jsme stavaře, ať si to prohlidne a řekne, jestli to půjde nebo ne. Je to stará budova a může tu být i nějaké stavební překvapení. 

Offline Makara
Avatar
3613 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 02:44

Mha vždycky je při rekonstrukci překvapko!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2024 13:39

Makara

S drobnostma počítám, ale velké bludné balvany, co by zdvihly cenu oprav třeba výš než o čtvrtinu, doufám, že najde odborník hned na začátku (jinak bude ta jurta)

Vůbec, bydlí tu někdo v jurtě? Výhody, nevýhody a tak? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2024 13:55

Mha hele glamping je teď moderní a stojí to jak luxusní hotel kolikrát, tak to asi nebude špatný

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2024 14:04

Evaeva co to je? Další věc co potřebuji nebo je to naopak něco jako Chlad? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2024 14:13

Mhanee, to je takové luxusní kempování, vygoogli si to 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2024 14:17

Evaeva

UUž jsem to našla. Líbí se mi to. Ale je to v ČR na celoroční bydlení? Jak to řeší s odpady, chemické WC? Jak takovou třeba jurtu "zamknou", když odchází?

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2024 14:24
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 14:35

Mha jurta ti v cz podminkach za par let shnije. ona je sice delana do zimy, ale suche. (wc taky suche, vedle;-))

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 16:43

Takže kuchynar je dobrý řízek, na každou námitku od muže proč něco nejde vytasil rovnou 2 až 3 varianty jak to pujde udelat:D po odjezdu se tady udělalo takové zamyšlené ticho, do kterého jsem poznamenala že teda jdu mrknout na nějaké nové spotřebiče, přičemž muž okamžitě pronesl že tam dáme ty staré, protoze fungují. A ja jsem na něj úplně stoicky že je prostě objednám, a co, jestli mě za to vyhodí z baráku nebo jako co to má znamenat! A ať se jde s tím setrilkovstvim fakt někam léčit

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 17:37

rasaNori tak hlavně, že toho kuchynare našel on

Offline DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 17:59

rasaNori Tak kuchyňář zní, že by to mohlo dopadnout dobře!

Offline Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 18:00

rasaNori eh, trochu slyším svého muže

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 18:44

Pinot Noir jako ve mně nebo v muži?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2024 19:32

Mha jurta ti v cz podminkach za par let shnije. ona je sice delana do zimy, ale suche. (wc taky suche, vedle;-))

​Už jurtu nechci

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 19:37

Mha

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 19:41

rasaNori

Muj muz a  ja. On v rozhodujici chvili zacne setrit na kravine. A pak i casto lituje (litujeme oba), kdyz nahodou boj vzdam. 

a skasnul pribuzne za opravu obytnaku, nebo tam byl velkorysy? Protoze muj muz by byl.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. srpna 2024 20:10

Pinot Noir u nás mám ty šetřící sklony někdy já. Ale pak si uvědomím, s kým jsem vyrůstala a dojde mi, že může být hůř, o dost hůř

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 20:13

No si říkám, že v některých aspektech je ta monodomáctnost výhra

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 30. srpna 2024 20:38

Candance zatím ne, tam to bude ještě veselé. Teď je auto v servisu, info máme že to bude za cca 30 tis, a příbuzný si vzpomněl, že má vlastně pojistku na blbost. Jenze když to dáme na pojišťovnu, zvednou nám pojistku na všechny 4 auta. Což logicky nechceme a on logicky nechce platit škodu z vlastní kapsy...