design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 04. října 2024 13:05

continuity a dalším děkuji. Zeď je bílá, strop světlé dřevo, bude tam několik dřevěných dveří do dalších místností, tak nejspíš zkusím vytáhnout modrou barvu z té dlažby, ale tedy jednobarevnou látku. Jsem zvědavá, jaký je v těhhle látkách výběr.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 04. října 2024 13:17

Marbuša

Zkus si to nejdřív s nějakým ručníkem, modrou barvou stejného odstínu "vytahnes" ten vzor. Ted je to celé takové jakoby zaprášené, tou modrou se to může změnit a ta harmonie se ztratí.  

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 04. října 2024 13:24

continuity Jo, neměla by to asi bejt "ostrá" modrá, spíš taková našedlá. S těma ručníkama je to dobrej nápad, dokonce asi takovej mám.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 05. října 2024 04:18

Marbuša Nějakou šedomodrou jsem ti chtěla navrhnout, je to i takové "na chalupu" mi přijde. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 05. října 2024 12:20

A tohle je teda fakt zajímavé, londýnská zábradlí. 

https://x.com/history_alice/status/1842236264336015480?t=XmDx53OTdMG6ZerYT02o-Q&s=19

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 05. října 2024 13:07

jdete na Designblok?

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 05. října 2024 13:25

continuity Ty jo, to je dobré

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 05. října 2024 17:05

Marbuša dala bych k tomu sedomodry nebo bezovy len. Neco jednobarevnyho, urcite prirodni, muze to mit trochu texturu. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 06. října 2024 03:03

continuity Super zajímavý! 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 06. října 2024 11:28

continuity to je moc zajímavé

Já snad na ten X a Insta budu muset, spoustu zajímavých odkazů dáváte od tama... Jsem dinosaurus.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 06. října 2024 11:41

continuity Díky. Zajímavé.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. října 2024 11:47

andulka01

když si to X trochu vychovas a moc se nezapojujes do diskuzí, tak to nějak jde, ale i tak počítej s bordelem. Co do toho vlitnul musí už to není, co to bývalo. 

Často si lidi stěžují, že mají plnou tajmlajnu bordelu, ackolik prokremelske účty blokují, protože ten algoritmus vyhodnocuje, kde co. 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. října 2024 03:41

Offline MPLee
Avatar
3033 příspěvků moje polička 07. října 2024 23:09

Nemáte prosím někdo tip na koupelnové koberečky, co dobře a rychle schnou? Máme nějaké obyčejné umělé na chalupě, ale koupelna je poměrně vlhká a studená a neschne to vůbec... 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 08. října 2024 04:00

MPLee Nechceš zkusit dřevěnou rohož? Kamarádka ji má u sprcháče (z Tchiba) a docela si to pochvaluje, vypadá to skvěle. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 08. října 2024 10:55

MPLee Já mám z Tchiba místo klasického koberečku takový ze silného froté, schne rychle, jde přehodit přes sušák nebo topení a dobře se pere. Koupila jsem rovnou dva a točím je.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. října 2024 11:24

MPLee přidávám se ke Garfie, na chalupě jsme koberečky vyměnili za dřevěnou rohož. Sice to není měkké, ale nemusím to po každé sprše nosit ven prosychat. Výhodou teda je, že pod tou rohoží je i odtok a průduch do vedlejší chodby, takže ani nemusím ty rohože zvedat a vytírat pod nimi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 08. října 2024 14:33

MPLee drevene rohoze vypadaji krasne... a velmi rychle zespod zplesnivi. mne se nakonec nejvic osvedcilo pouzivat obycejny rucniky. na zaver s nim vytru a hodim do pracky.. rucnikokoberecky jak pise SP vypadaji samozrejme lepe.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 08. října 2024 19:39

MPLee Jestli nechces ty drevene (maminka ma teak a drzi to skvele) tak bych asi koupila tyhle z Ikea, driv je delali 100% bavlna ated jsou 100% polyester - rychleji to schne. Ja jsem je prestala kupovat kvuli tomu materialy ale do vlhciho prostredi je to myslim lepsi, tam bavlna bude schnout dyl jak tohle. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 08. října 2024 19:40

rasaNori uz se tesim na dalsi progres!