design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 10. října 2024 12:56

Kan Možná s tím rasaNori počítá?:-D

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. října 2024 13:03

Karja A to by bylo fikaný! Jako že hups. 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:31

Karja Kan za co mě máte, za amatéra?:D

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:32

rasaNori Ja právě ne!

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:32

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:35

rasaNori Já taky ne, ale já jsem vypočitavá a lustr bych swapla za flašku vína. No a žárovka ze stropu vypadá blbě, to se nelíbí nikomu. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. října 2024 16:39

rasaNori vy teda jedete!

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:40

Kan v klidu, lustr vyměníme, to jsme domluveni:)

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:40

Evaeva zítra betonujeme, takže nutnost.

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:41

rasaNori tak tahle technologie by mě fakt zajímala. To je kombo teplené a hydroizolace?

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:47

Makara to jsou iglu sklípky, je to hydro + radon. Na to se dávají kari sítě, beton, polystyren a zbytek nevim:)

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. října 2024 16:48

Makara je to na krajích provrtane 125 mm ven v základech, proudí tudy vzduch. Jinak to tu děsně vlhne.

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 10. října 2024 21:04

rasaNori Ty vogo, jo tím zadnej radon neproleze:D

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 11. října 2024 11:57

Tak máme první pochybení, digestoř bude skoro 15 cm cumet do předu z horní skříňky, protoze nikoho nenapadlo se podívat na šířku, každý jsme řešili jen délku...

Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 11. října 2024 13:02

rasaNori ale digestor cumet ma, ne? jinak muze byt vysouvaci, ale jen v hloubce tech hornich skrinek by to bylo moc plytky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. října 2024 14:18

viktorka_od splavu my jí máme v hloubce horních skříněk a vysouvací není. Aspoň se netřískám do hlavy.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. října 2024 14:18

rasaNori Nic si z toho nedělej, já taky chtěla levitující umyvadlovou skříňku ode zdi ke zdi, no a mám ji? Z každé strany ji chybí 10 cm.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 11. října 2024 14:59

Evaevana to nejsem

dost vysoka, abych se v te vysce kam se dava digestor nevesla:-)) rasa myslim taky ne..

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. října 2024 16:42

viktorka_od splavu já mám 164 a u našich jsem se bouchala o skříňky bych se taky bouchla, kdyby nebyly mělké, spodní hrana bývá ve 150 cm

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 12. října 2024 07:30

viktorka_od splavu no já nechtěla vysouvací, tak bude cumet defaultneco už. 

A najdete 2 rozdíly