design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 12. října 2024 07:30

Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 12. října 2024 07:41

rasaNori Teda, mě fascinuje, jak vám to odsýpá, jeden den vyklízíte kuchyň a za pár dní máte vylitou novou podlahu

Online viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 12. října 2024 08:20

Evaeva tak to me nenapadlo ze by byla digestor v urovni toho spodku skrinek, vzdy jsem ji mela a mam vys, to bych se snad s plynem i bala ze to chytne:-))

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 12. října 2024 08:40

Myrtila ono muž je velmi efektivní, jen se musí rozhoupat:D 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. října 2024 09:16

viktorka_od splavu aha. Já jí teď mám zapuštěnou do skříňky, ale přemýšlím a mám pocit, že i ta původní paneláková u rodičů byla v úrovni skříněk 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 12. října 2024 10:06
Reakce na Kan:

rasaNori Nemáš strach o ten lustr? Víš co, řemeslník s dlouhou tyčí je hodně nebezpečnej a hlavně kolikrát vůbec nepřemejšlí. My nevystěhovali při montování kuchyně stůl z masivu a udělali si z něho ponk. 

​tohleto je bohužel smutná pravda, v ponechanym kyblu michali cement, kterej pak nalili do zachodu ....pouzijou fakt s klidem všechno, co jim přijde pod ruku

Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 12. října 2024 16:01
Reakce na Potrefenáhusa:

​tohleto je bohužel smutná pravda, v ponechanym kyblu michali cement, kterej pak nalili do zachodu ....pouzijou fakt s klidem všechno, co jim přijde pod ruku

Jj, nebo si v novém černém granitovém dřezu vyčistí vercajk od bílých tmelů a ucpou při tom odpad, na novou dřevěnou podlahu nahážou všechen odpad včetně kelímků od rybího salátu, nebo si do očí nastříkají náš hasičák ("jsem to ještě nikdy neviděl a chtěl jsem to zkusit") - všechno to teda byla jedna dvojice, co nám montovala dveře, všichni ostatní byli normální

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 12. října 2024 16:07

Myrtila Nene!!!!!

Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 12. října 2024 16:14

Potrefenáhusa No, a těch zážitků s nima bylo ještě víc, bohužel zrovna dveře byly nejproblematičtější prvek naší stavby, nejenom kvůli téhle dvojici, takže tu byli víckrát, než nám bylo milé. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 12. října 2024 16:18

Myrtila to ste teda mali machrov. 

Potrefenáhusa to vyliatie do umyvadla teda bolo aj u nas , našťastie to otec dozoroval, tak po nich vyletel a ten um dal kapky. Myslim že ten dotyčný si od vtedy radsej zvyšky malty vezme rovno domov

Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 12. října 2024 16:24

Janulik03 No, byla to vlastně jediná parta řemeslníků, které jsme si nevybírali, nebo je neměli na doporučení, prostě nám je přidělila firma, co vyráběla ty dveře. A fakt stáli za to ale musím dodat, že v našem okolí všichni měli s dveřmi problém, ať jim to dělal kdokoli, vždycky jsme slyšeli "dveře pěkný, ale..." a začali jmenovat podobné zážitky. No, takže i my říkáme, dveře pěkný, ale... montovali nám je Pat a Mat

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 12. října 2024 17:52
Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 12. října 2024 18:06

Myrtila Zrovna dvere (masiv i s futry) byly u nas jedine bez problemu. Historku ze to teda trvalo o rok dele a ze si truhlar privezl i deti, jsem tu uz psala. Ale jak v jednom udelal asi za dve hodiny dvoje obri na miru dvere, to klobouk dolu. 

Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 12. října 2024 20:45

Jos Tak děti by mi nevadily, ale že to trvalo o rok déle, bych klidně zařadila do "dveře pěkný, ale..."

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 16. října 2024 12:23

A něco veselejsiho než rubrika krimi...

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 16. října 2024 12:28

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. října 2024 12:32

rasaNori Původní váleček?

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 16. října 2024 12:44

Kan pod tim byly jeste dalsi vrstvy:)

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. října 2024 12:54

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. října 2024 12:57

Situace se nám trochu komplikuje, sáhli do kachlicek a spadla půlka zdi. Takže vše dolů, a budou se dělat nové omítky. To je ta dobrá zprává. Blbý dnes bylo, že chtěli nahazovat, a my neměli prekopanou elektřinu. Po pulhodinovem telefonátu s mužem, toho času v Brně, radši povolal do zbraně tchana, který s elektřinou umí, takže máme aspoň rozvedene dráty jak patří. To je fakt parta hic...