design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 25. října 2024 14:06

whiskas Ty jo, ale zas ta koupelna je práce, co by šla odbýt s jedním řemeslníkem a ty peníze za ní tolik nebolí, poněvadž je to vidět. 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 25. října 2024 21:45

Karja :-), to ano. Ale komín taky vidíš  :-D. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 30. října 2024 19:58

rasaNori Jak jste na tom? 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 31. října 2024 06:59

0zero7 máme položené asfaltové pásy, jemnou omítku, dnes dorazi elektrikář na bodovky a zásuvky, dávají se polystyreny na zem. Kuchyň se minimálně o týden zdrží, ale tak co už. Zítra se bude dávat podlahové topení do chodby, a lit beton do vstupu;)

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 31. října 2024 18:29

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 31. října 2024 18:36

rasaNori Oooooo! To zacina vypadat uplne jinak!! super progres!

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 31. října 2024 18:41

0zero7 ono to má 4 na 10 metrů, je to nudle holt. Za mě by bylo lepší mít o metr víc do šířky, bohužel nelze;)

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 31. října 2024 18:44

rasaNori Uz ted to vypada fantasticky, uplne se tesiiiim!!! :P

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 31. října 2024 19:33

rasaNori tyjo tak to je husty

Online continuity
Avatar
42707 příspěvků moje polička 01. listopadu 2024 09:58

rasaNoriprokouklo to hodně.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 01. listopadu 2024 10:42

rasaNori to bude super!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 01. listopadu 2024 13:24

rasaNori Paráda. Teď už se to bude jenom zlepšovat.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 17:13

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 17:36

rasaNori oooo to je teda pokrok

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 17:37

rasaNori super!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 05. listopadu 2024 14:26

rasaNori Už se to blíží! Je to pěkné moc a dobře, že topíte.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 05. listopadu 2024 17:00

rasaNori a lustr přežil, koukám...

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 11:08

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 11:10

Muž v pondělí koukal do kalendáře, a pak se tak opatrně zeptal, jestli porad vím, jak se pokládá ta podlahatakže kluci v úterý vymalovali, včera jsem si udělala jen to místo pod kuchyni a dnes už takhle

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 11:17

rasaNori No ta podlaha je krásná a smekám...ono je i lepší mít to ted jen pod tou kuchyní, méně šanci to při práci zničit;-)