design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 11:20

Karja ta podlaha jsou prkna 22×220, nejvíc času zabralo najít sadu na pokládání, protoze naposled se dělala ve vejminku, a to už je 3 roky:D protože bez té sady jsi v perdeli.

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 11:54

rasaNori To jsou hodně velká! to jste vybírali někde v podlahářství?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 12:24

rasaNori BANÍK!!!

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 13:22

Karja v Janíkovi, to jsou velké stavebniny tady v Ove.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 17:08

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 17:17

rasaNori tyjo to je rychlovka! A moc krasna!

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 17:20

711990 zítra budou dodelavky a 11 přijde namerit desku pan  z technistone.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 17:52

rasaNori Krásný. Hele pod oknem máš linku? A dostaneš na kličku u okna?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 17:57

rasaNorivypadá to skvěle! A máme stejnou podlahu, já mám ty užší prkna. 

A koukám, jestli nemám i stejnou troubu

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 18:31

Kan na vypínač nebo zásuvky taky dosáhneš

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 18:31

rasaNori vypadá to skvěle! Jaká bude dneska?

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 18:33

rasaNori krásně se to vylouplo! 

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 18:43

Evaeva tady je ale ještě navíc ten okenní parapet, takže okno je dál. Ale věřím, že to má rasaNori vošéfovaný. V nejhorším vyleze na linku. Nebo tam vyleze koordinátorka z fotky.
Vypadá to moc pěkně. rasaNori 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 18:43
Reakce na Evaeva:

Kan na vypínač nebo zásuvky taky dosáhneš

​Co plácáš. Mám pod oknem linku s hloubkou 70 cm a na kličku dostanu s obtížemi. Zásuvka a vypínač je snad něco jiného, protože jsou níž.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 18:44

rasaNori Vypada to uzasne! 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 18:47

rasaNori vypada to moc pekne

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 19:09

Kan no 70 je nestandardní hloubka, klasika je 60. Klička je podle fotky v úrovni horních skříněk a dozadu skříněk taky dosáhneš.

A to "co plácáš" snad radši přejdu

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 19:11

rasaNori nooo uz teraz to vyzerá výborne. Som zvedavá na dosku

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 19:19

Evaeva Ale jen se tomu klidně pověnuj a zamysli se, proč reaguješ na něco o čem víš kulový. 

Online continuity
Avatar
42707 příspěvků moje polička 07. listopadu 2024 19:56

Kan