Karja ta podlaha jsou prkna 22×220, nejvíc času zabralo najít sadu na pokládání, protoze naposled se dělala ve vejminku, a to už je 3 roky:D protože bez té sady jsi v perdeli.
design a architektura
rasaNori To jsou hodně velká! to jste vybírali někde v podlahářství?
rasaNori BANÍK!!! ![]()
Karja v Janíkovi, to jsou velké stavebniny tady v Ove.

rasaNori tyjo to je rychlovka! A moc krasna!
711990 zítra budou dodelavky a 11 přijde namerit desku pan z technistone.
rasaNori Krásný. Hele pod oknem máš linku? A dostaneš na kličku u okna?
rasaNorivypadá to skvěle! A máme stejnou podlahu, já mám ty užší prkna.
A koukám, jestli nemám i stejnou troubu ![]()
Kan na vypínač nebo zásuvky taky dosáhneš ![]()
rasaNori vypadá to skvěle! Jaká bude dneska?
rasaNori krásně se to vylouplo!
Co plácáš. Mám pod oknem linku s hloubkou 70 cm a na kličku dostanu s obtížemi. Zásuvka a vypínač je snad něco jiného, protože jsou níž.
rasaNori Vypada to uzasne!
rasaNori vypada to moc pekne
Kan no 70 je nestandardní hloubka, klasika je 60. Klička je podle fotky v úrovni horních skříněk a dozadu skříněk taky dosáhneš.
A to "co plácáš" snad radši přejdu![]()
rasaNori nooo uz teraz to vyzerá výborne. Som zvedavá na dosku
Evaeva Ale jen se tomu klidně pověnuj a zamysli se, proč reaguješ na něco o čem víš kulový.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

