VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 08. března 2020 11:48

Martha i Jenovéfa jsou obě postavou drobnější a plnější a k tomu mají kratší ruce, takže, aby dosáhly štíhlý a prokreslený paže, musely by hodně zhubnout celkově... a zas by to nebyly ony. Mně se líbí jak jsou, ty paže mi nepříjdou nijak zvlášť macatý, a pohled na ně takhle odhalené mi nevadí. Paže, které bych radší neviděla vypadají jinak.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 08. března 2020 11:48

Tak Betty dzizisketa Mně se taky líbí, ale přesně, je taková měkká, v té blbé komedii o běhání byla z těch ženských nejkulatější. Mám asi jiný pohled na štíhlost.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 08. března 2020 11:48

Tak Betty 

Taková barokní trochu :-) Taky se mi líbí.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 08. března 2020 11:59
Reakce na domenica:

Mně se hodně líbila Voříšková (jo, má takovou trochu větší hlavu, včera to nějak vyniklo víc, ale nevadí), Plodkovová taky pěkný, Stivínová (ve skutečnosti mnohlem lepší než tady ně tý fotce), i ta Čvančarová nakonec a Třeštíková taky. Silnější paže mě nijak zvlášť neurážely, taková Jenovéfa je tak kouzelná, že paže nevnímám.  Tradičně se mi hodně líbila Aňa.

Nejvíc se mi líbíla ale ocenění, už dlouho jsem neměla pocit, že je rozdáno tak "dobře", takže se raduju s Marhoulem, a jsem ráda za ocenění Schmitzera a Mrkvičky za Staříky....

​Mě se zdá, že ji ty šaty malinko sklouzly dolů, ale jinak se mi taky líbí.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 08. března 2020 12:03

rozarka Aňa mi je veľmi sympatická, šaty krásne, len jej trochu deformujú hrudník.

Ale Aňa má čaro osobnosti, tak má odpustené.

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 08. března 2020 12:05

rozarka to by nedopustila

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 08. března 2020 12:07

milacka jo deformujou ji hrudník,ale myslim, že je to záměr

Online Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 08. března 2020 12:27

domenica Martha že je plnější?

Jenovéfa je normální, do barokních tvarů má teda docela daleko

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 08. března 2020 12:31

Potrefenáhusa 

Klid! :-) Plnější v nejlepším slova smyslu. Mám tím na mysli tu určitou měkkost. Mně se líbí.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:00

Tak zrovna Martha je drobna a mala a asi nejstihlejsi clovek, ktereho jsem v zivote potkala. 

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:19

Lamicka přesně můj dojem, potkávám ji často a je jak holčička, drobná a velmi štíhlá

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:31

Lamicka INCOM1 to jsou takove oble typy, nebo jak to rict.

mam takove mladsi dite, je takova obla, ale vsechny kalhoty po starsi segre z ni uplne beznadejne spadnou utazene i zapnute. (a ta ani starsi neni zadny tloustik, je sice je hubena, ale svalnata). sama bych tomu neverila, ta mladsi vypada vic oplacane

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:37

continuity Jako ze je drobna, stihla, ale ma krivky? To jo, to ona bude. Jen bych nepsala plnejsi/oplacana, protoze to opravdu Martha neni. Ma krivky, ale je opravdu hodne stihla. 

Offline luciole
Avatar
1217 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:46

Tonya Graves se mi tady líbí...

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:48
Reakce na continuity:

to jsou takove oble typy, nebo jak to rict.

​Přesně.

Oblý/plnější (příčemž tím plnější nevnímám jako "s nadváhou", ale spíš jako "ne vyhublý")  typ může být zároveň štíhlý. Případ Marthy. Podobným typem (menší, drobná, oblá) je moje oblíbená Juliette Binoche.

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:48

luciole 

to mně taky.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:49

Lamicka tak moje osmilete dite zatim zadne krivky nema, ale proste je takova obla a je videt, ze takovou tu mekkost bude v sobe mit. (nema to nic spolecne se silou, ma docela kondicku i fyzickou silu).

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 08. března 2020 14:55

Já mám právě ráda tu vizuální měkkost. Přijde mi to estetické i atraktivní. 

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 08. března 2020 15:04

#dzizisketa ja dokonce myslím, že až smyslne,v tom dobrém slova smyslu

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 08. března 2020 15:06

luciole tonya se mi v těch šatech taky líbí. Asi poprve.