VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Ava
Avatar
1118 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:00

crazydaisy nemyslím si, že by to byla nějaká divočina

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:12

Hihi, ale kdo neznate toho Tause, tak si ho nekde vyhledejte, ja pote,co jsem ho videla u Sipa, jsem si s nim musela precist par rozhovoru. Protoze ta minulost pro me byla fascinujici. Jakoze se jednoho dne vyhrabu z kontejneru a jdu na casting do televize?:-D. A necim sjetej tam byt musel, to nemuze byt prirozeny takovyhle vystupovani.

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:14

moora Ale koho jiného? Ty zbytečné hluché scény s Melíškovou, Krobotem, papouškem...

Nedávno jsem si znovu poslechla rozhlasové zpracování předlohy a pořád dobrý. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:16

Karja Jsem to viděla, tam byl divnej..nicméně z kontejneru do televize to přímo nebylo, už na FAMU byl úspěšnej.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:16

Sweet Potato myslela jsem třeba ještě scénáristy?

Offline Ounz
Avatar
20484 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:20

Ava Tak teď už sem informovaná, dík

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:27

Sweet Potato 

Papouškovi holt trvalo, než to zahrál.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:32
Reakce na Estara:

crazydaisy Takže v posledním rozhvoru pro Ego kecá, když tvrdí, že abstinuje?

​To si děláš prdel, ne? Pokud ne, tak určitě ti lidé před rozhovorem pro tisk či tv přísahají na bibli a holý pupek že budou říkat čistou pravdu i kdyby díky tomu měl jít jejich mediální obraz do řiti.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:38

crazydaisy tak jestli se ptali jen jen na heroin..

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:38

Karjau Sipa jsem ho nevidela, jen v tomto rozhovoru a teda sexy pro me neni

https://www.youtube.com/watch?v=oIf5O-CsNvo

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:39
Reakce na Ava:

domenica (teda až teď, na "starý kolena" - jak on, tak tvorba)

Líbíl se mi Vodník, Modré stíny, teď mě baví Zrádci...

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:41

baltik Vydržela jsem asi do sedmého "eee"

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:42

Sweet Potato a smich jsi stihla? :)

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:43

domenica Ze Zrádců jsem zatím nadšená, hrozně se mi líbí obsazení, oba ti hlavní týpci jsou přesní...

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:45

crazydaisy Ani ne, čéče. Přišlo mi to zajímavé, vzhledem k tomu, že zrovna Tauš se mi nezdá jako ten případ, který by měl zapotřebí v tomto ohledu si vymýšlet. Ale tak já mu doma nesvítím, proto se ptám.

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:53

Sweet Potato moora Mně se Vodník líbil hodně. Byly tam super vykreslené a napínavé scény.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:56

baltik Mne se taky nelibi, ja jsem na.hochy bez temne minulosti;-).

Mutziputzi Jj ja vim, ale ta bezdomovecka cast jeho zivota me dost zaujala.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. března 2020 14:56
Reakce na bram:

crazydaisy tak jestli se ptali jen jen na heroin..

Offline Řvousenka
Avatar
1025 příspěvků moje polička 09. března 2020 15:26

Vidím dobře, že ten lesklý střapatý pán stojí paní Havlové na šatech?

Online continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 09. března 2020 15:40