VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 09. března 2020 15:54
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 09. března 2020 15:58

Řvousenka Ja mám pocit, že sa vznášaA pani Havlová tiež záhadne stojí.

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 09. března 2020 16:03

Řvousenka Ten pán tam vypadá jak špatně přifotošopovanej

Offline Řvousenka
Avatar
1025 příspěvků moje polička 09. března 2020 16:05

Sweet Potato Nebo je to maketa, jak ti plastoví policajti

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 09. března 2020 16:13
Reakce na Ounz:

Ta je hustá. Já ze zcela pochopitelnejch důvodů nehejtuju lidi za to jak vypadaj, mně vadí jen když páchnou.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 09. března 2020 16:24

Řvousenka karťák přece!

Offline Sweet Potato
Avatar
40138 příspěvků moje polička 09. března 2020 17:42

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. března 2020 17:45
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. března 2020 17:48

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. března 2020 17:48

Offline Řvousenka
Avatar
1025 příspěvků moje polička 09. března 2020 17:55

crazydaisy MDŽ děs běs, ale v té Vémolově tlapě to mimino vypadá jako kapesní panenka, úplně mě to dojalo.

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 09. března 2020 17:56
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. března 2020 18:08

Řvousenka mně se tady taky taťka Vémola libí 

Offline Kokoska
Avatar
34661 příspěvků moje polička 09. března 2020 18:24

Řvousenka ty fotky, kdy chlap ve velky tlape drzi malinky mimino, se mi taky libi. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. března 2020 18:33

crazydaisy Já tyhle neandrtál typy nerada, ale Lela vypadá v ksichtě ňák líp, tu držku tolik nešpulí, asi vyhodnotila, že nafukovací panna look k miminu nejde

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 09. března 2020 18:43

Mutziputzi Vemola se mi nelibi, ale jinak dik ze ten vyraz, neandrtal typ je presne to, co se mi libi, porad jsem nemela spravne slovo, kamosky tomu rikaji "kobyli ksicht" a to je trochu neuctive..

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. března 2020 18:57

Mutziputzi Přijde mi, že je Lela hrozně hubená, jsou na ní jen ty prsa.

Online barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 09. března 2020 19:55

Sweet Potato 

Mutziputzi 

To je tak blbě odstíněná nebo tak blbě namalovaná?

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 09. března 2020 20:27

Když vidím tu Matragi, tak si říkám, že i když tady Dáša Havlová od nás taky schytala kritiku za úpravy, tak proti ní vypadá luxusně.