VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 12. března 2020 20:46

No pozeram na Halinu amam pocit ze presne takto vyzeram aj ja rano. Opadnute lica, povoleny krk, pokrceny vystrih. No keby som teraz postla momentku tak salaknete. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 12. března 2020 20:46
Reakce na Mrakoplas:

Moja mama ma o par rokov viac a teda musim jej uznat, ze vyzera o dost mladsie.

​protože ji znáš a vidíš ji často (a je to tvoje mama, nemáš nezavislej odstup)

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 12. března 2020 20:46

barbucha to mas recht, jeden si mysli, ze vypadá dobre a vono je to ve finale takovyhle

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 12. března 2020 20:49

Janulik03 já bych osobám které se otřepávají odporem doporučila.. nebo spíš nedoporučila,-)) se vyfotit v nějaké nelichotivé póze bez filtru a pak si to zblízka prohlídnout... protože třeba v zrcadle já si připadám celkem ok, protože jak se natáhnu a narovnám při líčení tak vlastně všechno v pohodě.. ale stačí sklonit hlavu, přimhouřit oči... "dobré" světlo shora to pořádně zdůrazní a uaaa teda, nechci vidět za 10-15 let, už teď je to děs:P

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 12. března 2020 20:50
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:02

viktorka_od splavu Ono staci si nekdy omylem na mobilu zapnout predni fotak... to bych kolikrat hruzou vykrikla i kdyz jsem nalicena a ucesana

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:02

viktorka_od splavu Ono staci si nekdy omylem na mobilu zapnout predni fotak... to bych kolikrat hruzou vykrikla i kdyz jsem nalicena a ucesana

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:06
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:08

razorblade to je fakt

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:11

razorblade jo přesně

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:36
Offline Sweet Potato
Avatar
40141 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:38

razorblade
On i zadní. Koukám na sebe do zrcadla, spokojenost. Vezmu telefon, ten odraz v zrcadle vyfotim, kouknu na výsledek, sakra, jak se vypíná ten zhyzdofiltr?!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:43

Sweet Potato tak já se nepovažuju za žádnou krasavici, ostatně jsi mě viděla, ale když se vyfotím ještě jak mžourám na ten mobil   V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ to nemůžu uveřejnit bez rozmazání ať si barbucha remcá jak chce, to by ještě byla ráda za halinu

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:53

viktorka_od splavu 

Já se teda záměrně nefotim a jediný fotky mám z dovolený (se zřítelnicí), kde se nikdy nemaluju, natož pak nějakej filtr (ani neumím používat)... tak mam celkem představu jak asi vypadám. 

Ovšem zrcadlo v koupelně mi ubírá fakt tak dvacet let, sviňárna nejvyššího stupně! Z domova odtančím jako fešná mladice, a do práce (resp. k zrcadlu v práci) dorazí obstarožní bába! To není fér!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:55

barbucha v práci zruš zrcadlo a vyřešeno

Online Pinot Noir
Avatar
29774 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:55

razorblade Jo, přesně. Včera jsem jela ostříhaná od Catherinne a říkám si, pošlu muži selfíčko, jak jsem šik... No nedalo se to, jakási zašedlá pomačkaná čůza na mě koukala

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 12. března 2020 22:01

barbucha ja si taky myslím, že špatně je zrcadlo v práci

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 12. března 2020 22:02

barbucha Prosím o přesný popis  typu zrcadla a kde koupit. Já se někdy i leknu když se namátkou uvidím v zrcadle. A je to sakra rozdíl když jsem nenamalovaná,

20 let už stojí zato.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 12. března 2020 22:05

barbucha hele co je vlastně špatně s tím vojtěchem, když seš u zdroje? doposud jsem ho měla za protekčního hezounka ale na té dnešní tiskovce působil docela příčetně

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 12. března 2020 22:07
Reakce na continuity:

barbucha ja si taky myslím, že špatně je zrcadlo v práci

​A v zkoušecích kabinkách a na záchodech a všude jinde

Tak Betty 

Nestojí, věř mi. To nepěkný překvapení potom!