VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:09

Potrefenáhusa jo, no:) pac mladsi uz nebudem, zejo.

dynda :D tak tos udelala chybu teda ale!  Jako ja ani nejak extra v tehotenstvi nenabrala, ale byla jsem silene otekla. Mame fotku ve vytahu, kdyz jsme odjizdeli do porodnice a to sem se uplne zdesila, jak mam znetvorenej oblicej. 

Offline stes
Avatar
9115 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:13
Reakce na 711990:

Sweet Potato ja furt premyslim, jestli je to metalicky, satenovy nebo kozenkovy. A nemuzu se dopatrat.

​Vypadá to na všechno dohromady :).

Jinak ta  fotka je milá, tak holt taková je, no. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:14

711990 Tipuju satén. Ale tak ne každý je alergický na blejskavky jako já. Jinak by to fakt byla hezká fotka. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:16

Potrefenáhusa Tak tohle je smutný. A Leichtová čeká druhé, to by bylo tuplem na hlavu, kdyby se nefotila.

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:29

Zkusila jsem si udelat selfie a docela jsem se lekla. Pořízková je hvězda, mám teda větší vrásky, a to mi je o 10 míň. Dneska jsem spíš Halina (ale mám lepší dekolt).

Ale jak tu padlo, asi se na to vyprdnu, teď jsem si uvědomila, že dítě se mnou nemá skoro žádné fotky, pač se nerada fotím, ale to by byla škoda, ona v dospělosti nebude řešit, že jsem tam zrovna měla druhou bradu..

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:34

bram Já mám třeba dost málo fotek svého táty, ne že by se nechtěl fotit. Ale mačkal spoušť a obecně se tenkrát fotilo míň.

Takže když nám dnes 80letá teta, kterou holky milujou, utíká s fotek, že je stará a zkazila by nám je, skoro se s ní peru.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:35

a fakt si prohlizite fotky, kde jste jako deti, ze resite, jestli mate fotku s mamou nebo ne?

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:36

Kdybyste ty fotky s detma chtely dohnat, rada se vas ujmu

Jinak me u Leichtovy spis spis bavej ty nezaply saty, to se mi libi (ve smysli, ze to tudiz fakt asi nebude aranzovana fotka)

Offline stes
Avatar
9115 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:41

Tak jsem koukala na trailer nový seriálu a Kidman teda už dost ujíždí a bude asi hůř. 

Offline ice
Avatar
1933 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:41

baltik já třeba jo. Mám na fotkách rodiče se sourozencema, který jsou ale o více než 10 let starší a mrzí mě, že namám víc fotek, kde jsou tak, jak vypadali, když jsem byla malá já. Tátu už nemám a fakt by mě potěšilo mít s ním nějakou pěknou fotku. Ale my jsme rodina co se nerada fotí, takže smolík. Teď nutím sebe i muže aby syn měl pak na nás památku. Myslim, že za to bude taky rád.

Offline stes
Avatar
9115 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:41

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:44

baltik Samozřejmě. Zvlášť, když už tu nejsou.
A taky děti to často zajímá.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:45

Sweet Potato moje mama ma minimum fotek, protoze na fotkach pry vypada blbe. Nedavno jsem si u ni prohlizela krabici fotek a doslo mi, ze by na fotkach vypadala normalne, kdyby cely zivot nanahazovala takovy ten oblicej "nefot me!" 

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:45

Solathis Ten zip jsem zkoumala a nakonec vyhodnotila, že dopnutý asi jsou.

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:46

Lamicka To je přesné

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:46

baltik Jasne ze jo!!!! Kor když už se to třeba nedá napravit!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:47

Lamicka Jj, to dela kamaradka, ještě vylepšeno tím, ze se snaží si obličej zakrývat třeba rukou....takže vetsina fotek de facto zkažených 

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:48
Reakce na Potrefenáhusa:

 

mne přijde, ze když se pak člověk na ty fotky koukne třeba s desetiletym odstupem, tak nechápe, co vůbec řešil, když byl mladej a krasnej 

​To je úplně přesný

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:48

hmm, zajimave, ja nemam potrebu naprosto zadnych fotek

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:48

Solathis no já se, až se trochu uklidní ten korona blázinec, určitě ozvu. Zrovna včera jsem o tom přemýšlela a říkala jsem si, že aspoň jedno focení s profíkem bychom s malou mohly absolvovat :)

baltik  no já právě téměř žádné fotky z dětství nemám a je mi to moc líto. Ráda si ty staré fotky prohlížím

Sweet Potato to je dobře! Manželova rodina má kroniku, která vznikla asi před 40 lety a zaznamenávají se do ní důležité události a k tomu vždycky jedna fotka. Je to fajn tím listovat a prohlížet.