VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:53

baltik Mam to podobne. Fotky nejake mam, nepozeram si ich. Minule som natrafila na svoju fotku pred cca 8 rokov a akurat som prisla na to, ze musim viac cvicit. Ze nemam fotky rodiny neznamena, ze si na nich nikdy nespomeniem. 

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 13. března 2020 11:13

Já se na staré fotky podívám celkem ráda, na druhou stranu nemusím to prodávět xkrát do týdne, jestli jsou se mnou na fotkách rodiče, o tom jsem po pradvě nikdy zásadněji nepřemýšlela.

V dnešní době si myslím, že naprosto nehrozí nedostatek obrazového materiálu, ale spíš opak (když pominu opravdu extrémní nefotiče, kteří ze všech fotek úspěšně unikli, takže nakonec rodina nemá ani jednu). A hlavně, když už někdo fotí, aby měl rod památku do budoucna, měl by to POPSAT, protože pak ty následné generace zhusta nemají potuchy, kdo to na těch fotkách je.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. března 2020 11:23

baltik Ani treba u lidi co uz nemas? Me treba bude uz navzdy mrzet, ze s dedou mam presne jednu fotku. Teda nemam, ma ji babicka, negativ k ni neexistuje. Hrozne jsem ho milovala a minimalne tri toky po jeho smrti prozila v iluzi, ze jsem ho rozzlobila, takze se mi vyhyba (bylo mi asi 5, kdyz umrel).

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 13. března 2020 11:26

bram Rada vas poznam a nafotim A jasny, ted je lepsi se moc nevidat :)

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 13. března 2020 12:20
Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 13. března 2020 12:38

Sweet Potato koukám, že do školy asi moc nechodila. Ale tak zas má toho obchodního ducha

Offline stes
Avatar
9115 příspěvků moje polička 13. března 2020 15:27

Dadoo jejda

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 13. března 2020 17:03

Me ty VIPky nechavaj chladnou, ale tohle je fakt hrozna pizda. Kdyby si aspon nechala od cesty ty kecy o "konani dobra". Fakt

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 13. března 2020 17:17

bram Mně se Pořízková líbí a Halina taky dobrý .

Já se tedy fotím velmi nerada. Na fotkách je prostě realita, vrásky, povolená kůže a oplácaná postava a ne není to foťákem, takže pro "prima náladu" stačí zrcadlo, proč to ještě dokumentovat, že? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. března 2020 17:30

whiskas Koukam, ze jsi zpět v plné formě...

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 13. března 2020 17:31

Potrefenáhusa pardon, ale aspoň na něco se dá spolehnout, i teď.

Offline Pinot Noir
Avatar
29776 příspěvků moje polička 13. března 2020 17:33
Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 13. března 2020 18:01

Potrefenáhusa Ano, stav nezměněn. Jsem nasr... neb mě už tři měsíce bolí záda, nemohu pořádně cvičit a nelepší se to

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. března 2020 18:25

whiskas ja si tve speky, resp. zminky o nich, pamatuju uz od roku 2012 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. března 2020 18:27

Slovakova je fakt uplne hloupoucka, nejlepsi jsou jeji stories, kde ma formulovat myslenku a pletou se ji slova :D vykrakano uplne. Hloupa a sprosta. 

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 13. března 2020 19:08

whiskas Víš co by mě zajímalo? O kolika kilech se vlastně bavíme? Abys neměla oplácanou postavu, kolik kil bys potřebovala dolu? 

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 13. března 2020 19:18

jinxAno, to bylo hloupé si tenkrát "stěžovat". 

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 13. března 2020 19:20

999 Na váhu raději nelezu, ale podla hadrů by to chtělo dolů tak dvě kg sádla. Zvláštní, že v určitých oblastech (tam, kde by to naopak bylo žádoucí) se nezměnilo nic . Ale žádné drama, doufám, že bolest ustoupí a já se dám zase dohromady. Našla jsem si jógu na záda, tak to třeba pomůže. 

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 13. března 2020 19:23

whiskas Dvě kila z tebe udělají oplácanou? Nebo dvě kila tuku znamená zhubnou třeba čtyři kila celkem?