VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 13. března 2020 19:24
Reakce na Potrefenáhusa:

whiskas Koukam, ze jsi zpět v plné formě...

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 13. března 2020 19:34

whiskas 

 2 kila zhubnout, takže bys pak vážila celejch vosumadvacet?

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 13. března 2020 19:45

Hele, nekafrejte na whiskas a budte rády, že aspoň v tomto je svět ještě stále v pořádku

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:01

Ja mam stary fotky rada I si je rada prohlizim. Doma mam nektery cb poveseny z doby, kdy jsme s brachou byli mali a nebo rodice nez jsme byli na svete. Ale je fakt ze az od doby, kdy bydim daleko. Driv jsem to nijak exponovany nikde nemela. Ale libi se mi, fotka maminky uplne super. 

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:11

0zero7Fotka maminky

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:14

0zero7 Teda máma je celá ty :-) nebo opačně?

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:21

999 dik

Isca Fakt? Ja to vidim jen nekdy, ale cim jsem starsi tak asi vic :) Ona byla podstatne vic lunt teda hehe

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:30

711990 Z vlastni zkusenosti rikam, ze se na vlastni hlas da zvyknout, narozdil od vlastnich fotek

Online 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:34
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:39

K tem fotkam... babicka musela v lete do domova duchodcu. K Vanocum jsme ji dali spoustu potrebnych darku a k tomu jako bonus jsme s mati den pred stedrym dnem udelali velikansky album z fotek, ktere jsme u ni v byte nasly: ona mlada, s dedou, kolegynema, z vyletu, rodinne fotky atd... a byl z toho darek roku! Pokazdy, kdyz k babicce prijedeme na navstevu, ma album na posteli, protoze si jim skoro kazdej vecer listuje... takze i kdyz se ted fotot nechcete, jednou si nekdo vase fotky urcite rad prohlidne :)

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 13. března 2020 20:42

razorblade Já mám sestru, jsme si podobné a máme stejný hlas. A ona namluvila v jednom městě do MHD takovéto příští zastávka ... dveře se zavírají. Pokaždé, když se tam ocitnu a jedu autobusem, tak nadskočím .Je to jak slyšet se ze záhrobí.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:01

999 To verim :D ja umim segru napodobit, mame podobnej hlas, jen ona ma vic pohrebni ton... a ted aona si jednou dala na fb selficko, kde fakt vypadala jako ja a ja jsem se strasne lekla, kdyz to na me vyskocilo pri prihlaseni, co to je za fotku, ze jsem ji prece nikdy nefotila! A to je segra o 15 let starsi. A mame spolecnou jen matku :D a nase prostredni segra je uplne jina, v rysech tvare i jasavem hlasu

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:21

0zero7 to mám úplně stejně, mám ráda staré fotky, ráda si je prohlížím a vzpomínám (bohužel prakticky všichni už zemřeli) a taky mám mamku, babičku a ostatní pověšený..

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:26

razorblade Já mám taky se ségrou takový zážitky - hlasový teda ne, jen vizuální. Že koukám na nějakou její fotku a říkám si: no ale to jsem fakt úplně já! přitom jinak jednohlasně lidem tvrdíme, že to s tou podobou není až tak horký.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:28

Mě se dcera nedávno ptala, kdo ji to vyfotil? a kde to vlastně je? Byla jsem to já před skoro 35 lety. A to si prý podobné nejsme.

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:46

razorblade My jsme si podobný moc, často si nás někdo plete i na ulici. Stejná postava, vlasy, podobný hadry... Jen teda úpně jiný povahy :-),

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:50

Magráta Taky si ráda prohlížím staré fotky, ještě takové ty fakt staré, kde už je skoro těžké rozeznat kdo je kdo. Ráda vnímám atmosféru každé z nich a lituju, že některé osoby znám jen z vyprávění (a z fotky). Nicméně, já se fotím nerada .

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:52

barbucha Jistě, vosumadvacet a půl .

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 13. března 2020 21:55

whiskas s botama!

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 13. března 2020 22:58

0zero7 Úsměv a výraz rozhodně