VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. března 2020 08:24

Mutziputzi Tu, pri Tvojom príspevku sme sa zhodli na 100%, raz to muselo prísť.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. března 2020 08:31

milacka no vidiš

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2020 08:40

Mutziputzi to bude vono, je fakt, ze kdyz se slysim, tak by se sebou ani radsi nepromluvila, jakej mam debilni hlas

rasaNori pozovaci jsou nejlepsi! a jeste mi lidi rikaj at se netvarim tak blbe...

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 13. března 2020 08:42

711990 A obzvlášť vypečené jsou fotky z profilu

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2020 08:43

Sweet Potato jojo, kdyz se vidim, jak jsem shrbena, tak se mi vzdycky udela mdlo. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:25

a popojedem....prekrasna vzpominka!

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:31

711990 ta spomienka

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:44

711990 Překrásná vzpomínka to mohla být. Jen kdyby nemusela být omotaná tím alobalem.

Offline continuity
Avatar
42721 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:47

A me vždy lidí říkali, že mám v telefonu hrozně příjemný hlas, to samé když mluvím do mikrofonu

Po těch několika zánětech hlasivek, už to není úplně obci, ale řekla bych, že pořád dobrý. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:48

711990 Mne ta fotka přijde hezká...já jsem tuhle četla zamyšlení na insta od jedny (americký) celkem novopečený matky, který se nepovedlo dost kilo, co nabrala zatím shodit, jak se strašně nerada fotí, vyhejba se tomu, jak to jde a ze ji došlo, ze její dite nebude mít s mámou žádný fotky, stejně jako je nemá ona a jak ji to moc mrzí...

jako věřím, ze třeba leichtova z toho taky radost nemá, ale má se člověk zahrabat 100 metru pod zem v habitu z petrklice? 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:49

Sweet Potato ja furt premyslim, jestli je to metalicky, satenovy nebo kozenkovy. A nemuzu se dopatrat.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:49

continuity Mne ty trochu nemocný hlasy přišly vzdycky hrozne sexy :-)

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:49

Potrefenáhusa mne ta fotka taky prijde hezka, ale proc ma na sobe proboha tu lesklou vec? 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:52

Potrefenáhusanavic ja fakt nemyslim ze by byla tlusta nebo hnusna, ale v tech satech nebo co je to je to proste straslivy. Ja nemam zadny fotky z tehotenstvi(jako bezny, nemyslim.zadny radobyumelecky foceni) a trochu lituju, ale zas ty co mam, mi pripominaj ze to ma svuj duvod

Offline continuity
Avatar
42721 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:52

Mutziputzi Porizkova je na té fotce ale krásná! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:54

711990 no, ten alobal je slabší, to uznávám 

mne přijde, ze když se pak člověk na ty fotky koukne třeba s desetiletym odstupem, tak nechápe, co vůbec řešil, když byl mladej a krasnej 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. března 2020 09:56

continuity no krásná..krásná je pořád, ale na fotce je prostě povadlá a vyblitá, jako Halina, běžně v reálu vypadaj obě líp i nezmalovaný

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:02

mně ta fotka taky přijde krásná, Leichtový to sluší, dokonce nemá ani mastný vlasy a pleť jako na jiných oficiál fotkách.

Offline continuity
Avatar
42721 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:02

Mutziputzi povadla trochu možná, ale vyblita?

Vždyť na hodně výrazné barvy i črty. Tak jasně, že když se jedna upraví, nalíčí, učeše je to vždy lepší než když ráno vyleze z postele, ale u ní mi ten rozdíl zas tak závratný nepřijde.  

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 13. března 2020 10:03

711990 

Já si hrozně vyčítám, že nemám žádnou fotku z druhého těhotenství, kdy jsem byla fakt hubená s boulí na břiše. Historie už by neřešila, že to bylo podvýživou.