VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 14. března 2020 19:12

Lama_z_Lana Ty si hezká holka :-),

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 14. března 2020 19:16

999 whiskas dík, jste fakt milý, ale proto jsem to nepsala. Já jsem se sebou většinou času v pohodě, ale když jeden vidí, jak pěkný osoby se tu kritizujou, tak znejistí, žejo si řiká teda jestli mají všichni takhle ostrý soudy já sem do VIP právě ani moc necodím, já nějak nejsem hejtovací typ nebo jak.

Ale ten ultradebílek se mě před časem fakt dotknul, ani do prdele jsem ho nezvládla poslat a že mi to problém normálně nedělá.

Offline Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:32

Lama_z_Lana Ty nejsi VIP, nikoho nezajimas!:-D Ne sorry, vubec bych to neresila, nas smrtelniky snad nikdo pricetnej neresi. A pokud jo, tak bych se zamyslela spis nad jeho mozkem nez nasim zadkem;-)

Offline Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:38

Lama_z_Lana Co ti kdo rekl? Mne jeden ,,kamos,, jednou rekl, ze mam hrozny strie, at s tim neco delam:-D:-D. Ty jo, jsou to strie z puberty, asi si uriznu nohy teda:-D. Pak mu jeho pritelkyne rekla, at se mi omluvi, tak se mi omluvil, jako mne to nejak nevadi, ja na svym tele resim teda jiny problemy, treba ty zdravotni, spis si to furt pamatuju, pro dokresleni toho, jak je hloupej, a to se bavime o dospleym cloveku 30+, zadny mlady ucho. Nicmene ja si myslim, ze jsme inteligentni zeny a mely bychom si sveho tela vazit za to, jak nam slouzi a resit jeho funkcnost, ne 5 cm na zadku navic;-)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:44

Karja Hele vis co, ja jsem takova jemna duse, ja bych chtela vsude duhu a jednorozce a aby na sebe lidi byli hezky

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:46

Karja Nejlepší je, ze chlapi maj ty strie dost často taky a vůbec o tom neví!!!!!

Offline Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:53

Potrefenáhusa Ty toho nevedi! 

Lama_z_Lana No prave, tak musis bejt hezka a hodna sama na sebe, kdyz to jiny flakaj!

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 14. března 2020 20:59

Lama_z_Lana Prosím tě, co ti řekl? Pro mě jsou chlapi, který jsou schopny říct cokoliv hnusnýho o ženský, chudáci...

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:03

Hele tak ještě já teda, já sem exemplář nehezký tlusťošky, hrdá na to nejsem, ale prostě to tak je a nejde mi s tim nic. A to co člověk kvůli tomu někdy slyší anebo třeba tady čte, příjemný to není. A teda do statistiky, účty na insta si nevybíram podle toho, jestli zrovna patří jiný tlustý holce. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:06

Ounz Já ty zhnusovaci sledovace vůbec nechapu, já tam sotva stíhám sledovat, co mě baví, ještě ztrácet čas u nejakejch hovadin 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:08
Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:10
Reakce na Potrefenáhusa:

Ounz Já ty zhnusovaci sledovace vůbec nechapu, já tam sotva stíhám sledovat, co mě baví, ještě ztrácet čas u nejakejch hovadin 

​Já to taky moc nechápu, radši se dívám na hezký věci. Proč bych sledovala něco co se mi hnusí, nejsem masochista...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:12

barbucha No a navrch já sleduju věci, co se mi libej a bavej mě, ne proto, ze je někdo tlustej/hubenej, ale protože mě oslovuje něco z toho, co dela 

Offline stes
Avatar
9115 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:20

999 a to nemluve o tom, jak sami casto tihle esteti vypadaji

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:21

A Nelinka už prodává i roušky. Hlavně, že figuru má cajk.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4509 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:31
Reakce na 999:

Lama_z_Lana Prosím tě, co ti řekl? Pro mě jsou chlapi, který jsou schopny říct cokoliv hnusnýho o ženský, chudáci...

​a zeny o zenach? BI.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:32

Sweet Potato Vono myslím se ji ten dezinfekční gel někde zaseknul, jsem četla (u někoho jinyho, protože ji fakt nesleduju)

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:42

Lilly_Ku Tak to jsou normální krávy... :-).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. března 2020 21:52

Potrefenáhusa Hele a to tady nekdo dela? Ja osobne to vidim nahodou v ty sekci kde to samo navrhuje...tady si zas zije neco svym zivotem bych rekla

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 15. března 2020 09:53

Lama_z_Lana achto jsi napsala mooooc hezky...uz vidim kousek duhy za svou postelí,ve který se válím...a můze kocour suplovat jednorožce???