Luna Pavlena Děkuji. Už je to skoro rok co byla svatba a od té doby jsem je nevenčila, nějak nevím kam. V té kombinaci s černou také vypadají dobře.
Co jste si dnes koupili/y?
Luna A pravda, jsou hrubší, ale dá se to
tzaziki No ja jdu na svatbu v zari a tak trochu tajne myslim na tyhle saty, pokud v nich teda fakt nebudu uplne marna.
Musim doufat, ze mi budou sluset aspon zpulky jako tobe.
Maureen paradni boty, moc se mi libi. A opakuju si, ze mam plny botnik...
Maureen ty jsou skvele a maji mou velikost, prosim te jak ti jsou?
Houby strašidlo...krasava budeš![]()
Maureen nezbláznila ses. Nebo jo, v tom smyslu - zbláznila do nich. To bych naprosto chápala ![]()
Až se zima zeptá, tak můžeš hrdě odpovědět "Koupila jsem si moc pěkný boty. A za ty prachy by je byl hřích tam nechat."
Antje vzala jsem 37, nosím 37 a padnou jak ulitý![]()
a děkuji za schválení všem
mám z nich radost
Maureen jsou krasne, at se dobre nosi !
Antje dík,budu se těšit na podzim
...půjdeš do nich taky???![]()
Maureen ty jsou skvělý, dobře si se zbláznila. Nepotrebuju je, mám podobný, nepotrebuju je, mám podobný...![]()
Kora joooo....tak tohle jsem si říkala taky
jsem slaboch a podlehla jsem...ale bojovala!!!!
Maureen tak je mám na cestě ![]()
Catherinne no vidíš,jaká jsi šikulka
jsem moc ráda,ze je mám![]()
Síce vůbec nevím, na jakou dovolenou půjdeme, ale už vím,co tam budu pít za kafe.

Nový účes
brrr my to chceme vidět ![]()
Bazalku v květináči
brrr Já taky chci vidět ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
