brrr Krásný
.
Co jste si dnes koupili/y?
Luna bude z Teba pekná Rusalka
Kokoska Ano, ale fotku nedám, asi mi nejde k pleti![]()
Děkuji za pochvalu vlasů, obzvlášť Pavlena (to nešlo přehlédnout
)
Přišly tyhle boty a dřou mě u levého kotníčku. Kdyby je chtěl někdo převzít, jinak je příští týden vrátím.
Odkaz nejde, už nejsou.

brrr pardoon, jakasi sekaco wifina..
Ale jako krasny to mas dost, takze cajk... ![]()
PavlenaNeomlouvej se, četlo se to dobře ![]()
Catherinne nepomohlo by dat do nich ty kratke vlozky, co jsou jen pod patu? Kotnik by prisel vys a treba by to uz nedrelo.
Kokoska no jo, ale to zjistíš, až když se v nich fakt pořádně příjdeš, ne pár kroků doma a to už je zase nevrátím...
Kokoska ja bych teda boty, které nějak tlačí už doma na koberci, taky radši vrátila.
Catherinne continuity tak byl to jen napad, zalezi kde a jak to tlaci nebo dre.
Catherinne no to je škoda,ta kůže je silná a asi by trvalo,než by tě u kotníku přestaly dřít-i kdybys použila nějaký ten změkčovací sprej...
Maureen já si boty, co žerou nohy, nemůžu dovolit. Nedejbože bych nemohla běhat!!! ![]()
Mám prostě nízko kotníčky, to se tady ještě neměřilo...
Catherinne nojooooooo,vejška kotníčků se jeste neměřila
Catherinne Napiš rovnou, kolik cm od země, my už čekáme s metrem v ruce![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
