Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:39

brrr Krásný .

Offline pecka
Avatar
6167 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:40

Luna bude z Teba pekná Rusalka 

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:46

brrr vlasy krásné..!

Luna Rusalka dost dobrá..!

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:47

brrr vlasy krásné..!

Luna Rusalka dost dobrá..!

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:47

brrr vlasy krásné..!

Luna Rusalka dost dobrá..!

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:47

brrr vlasy krásné..!

Luna Rusalka dost dobrá..!

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 21. července 2021 15:16

pecka Zarinya Pavlena  Diky, mam z vas radost.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. července 2021 15:39

Kokoska Ano, ale fotku nedám, asi mi nejde k pleti

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 21. července 2021 17:25

Děkuji za pochvalu vlasů, obzvlášť Pavlena (to nešlo přehlédnout )

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 21. července 2021 19:05

Přišly tyhle boty a dřou mě u levého kotníčku. Kdyby je chtěl někdo převzít, jinak je příští týden vrátím.

Odkaz nejde, už nejsou. 

Offline Pavlena
Avatar
6905 příspěvků moje polička 21. července 2021 19:30

brrr pardoon, jakasi sekaco wifina.. Ale jako krasny to mas dost, takze cajk...

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 21. července 2021 19:34

PavlenaNeomlouvej se, četlo se to dobře

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 21. července 2021 20:40

Catherinne nepomohlo by dat do nich ty kratke vlozky, co jsou jen pod patu? Kotnik by prisel vys a treba by to uz nedrelo.

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 21. července 2021 21:46

Kokoska no jo, ale to zjistíš, až když se v nich fakt pořádně příjdeš, ne pár kroků doma a to už je zase nevrátím...

Offline continuity
Avatar
42641 příspěvků moje polička 21. července 2021 21:49

Kokoska ja bych teda boty, které nějak tlačí už doma na koberci, taky radši vrátila. 

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 21. července 2021 22:27

Catherinne continuity tak byl to jen napad, zalezi kde a jak to tlaci nebo dre.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 06:16

Catherinne no to je škoda,ta kůže je silná a asi by trvalo,než by tě u kotníku přestaly dřít-i kdybys použila nějaký ten změkčovací sprej...

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 22. července 2021 07:06

Maureen já si boty, co žerou nohy, nemůžu dovolit. Nedejbože bych nemohla běhat!!!

Mám prostě nízko kotníčky, to se tady ještě neměřilo...  

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 15:28

Catherinne nojooooooo,vejška kotníčků se jeste neměřila 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 22. července 2021 16:28

Catherinne Napiš rovnou, kolik cm od země, my už čekáme s metrem v ruce