Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline JankaM
Avatar
3074 příspěvků moje polička 20. července 2021 19:35

razorblade tak jdi i dovnitř, maji krásné věci. A nahoře i šaty Oneday, snad poprvé jsem se vešla do S

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 20. července 2021 19:41
Reakce na RoSa:

rtěnku...

​To jsem zvědavá jaká bude naživo!

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 20. července 2021 19:44

barbucha dost intenzivní krytí, žádnej tónovanej lesk.... za pakatel v tý drogerii na Plzeňský, maj tam toho furt hodně (YSL, Lancome)

Offline barbucha blogger
Avatar
35597 příspěvků moje polička 20. července 2021 19:55

RoSa 

Lancomku tam odsud mám Intenzivní říkáš... já bych uvítala i nějakou lehčí. Stejně se tam teď už nedostanu.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 20. července 2021 20:01

Kokoska ne, tyhle nízký, co sis objednala, ty polobotky, jsou moc fajn, dobrej nákup

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 20. července 2021 20:06

Ounz uz jedou, jsem na ne zvedava. 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 20. července 2021 20:09

Kokoska ať si spokojená :)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 20. července 2021 22:06

JankaM ja kolem chodim vetsinou v nedeli, kdy maj zavreno :D a ani nevim, komu bych to koupila. Pro me je toho skoda

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 20. července 2021 22:26

Kokoska Tak nad těmi jsem včera váhala a zastavilo mě jen to, že jsem si nebyla jistá číslem. Neteř mi říkala, že jsou spíš menší,, tak jsem tam tu 40 nechala, no. :-) 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 20. července 2021 22:32

Kokoska Můžeš mi potom napsat, jestli ti odpovídá velokost? Já mám normálně 40, tady nevím.

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 20. července 2021 22:48

Dík všem za pochvalu. Gumičky schovat nemůžu, neumím se bez nich umýt ani najíst, ale už jsem začala trénovat.

Mulen Já to vyfoukat neumím, tak uvidím, jak to bude vypadat za pár dnů. Ale prý můžu foukat v předklonu, to bych asi i zvládla. Akorát budu muset ráno překopat časový plán.

Offline Mulen
Avatar
4979 příspěvků moje polička 20. července 2021 22:52

brrr no právě,  ten čas navic me zatím odrazuje. A vlasy si před jídlem stahuju taky :)

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 20. července 2021 22:59

Mulen Čekám, co budu mít na hlavě zítta a další dny a pak uvidím. Foukaní bude problém, to vím,ale snad se to nějak vyvrbí.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 21. července 2021 08:53

ionicera ty vysoke mam o cislo mensi, tak jsem ted nechala  beznou velikost. Dam vedet, jak sedi.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. července 2021 10:40

Guano. 

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 21. července 2021 12:46

Mha hoštické?

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:05

brrr Super vlasy!

Testuju rusalkovsky saty, necham si je na litacku kolem jezera, je v nich prijemne.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:25

Luna slusi ti.:-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:27

ja si koupila adidasy...pac letos pantofle docela zklamani.Jedny mam,ale nic extra.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 21. července 2021 14:38