Já se po 14 dnech konečně dovolala ke kadeřnici a ma volno až v půlce srpna;-(. S amišem na věčné časy, fakt:-D
Co jste si dnes koupili/y?
rtěnku...

Taky jsem se asi zblaznila
Maureen az se zepta, doufam, ze nebudu mit odreny nohy. Ty co mam vyssi jsou fajn, tahala jsem je skoro celou zimu, tak snad tyhle taky uziju.
Karja já se ještě ani nedovolala. Byla jsem naposledy před rokem a vypadám jak rozara ![]()
Kokoska jsou super, já je nakonec spolu s emmeline nosím nejraději
Catherinne Mha Ale mám nutkání dát si to zpátky do copku, musím si na ty volné vlasy nějak zvyknout.

Nějaký ten design s mým městem, buď si nechám nebo daruji mamince.

Karja Volala jsem včera a náhodou ji někdo vypad, jinak by to taky nešlo tak rychle.
brrr Pěkný![]()
JankaM kde? Kde, prosím!
Malenge dole v GMU v HK je Fox gallery, tak tam. Mají ještě pobočku v Praze. Myslím že jsem brala poslední, ověř si dostupnost, na fb ráno reagovali hned. Mají různá města, já mám HK, jen misku a talíř.
JankaM kouknu, díky! Určitě HK, pro mamku.
brrr hezký. Já s podobným účesem (mám i tu ofinu a mám pocit, že i podobnou barvu
) občas koketuju, ale ještě jsem nenašla odvahu. A taky nesnáším fénování ![]()
brrr krasne vlasy ![]()
JankaM na to koukam pokazdy, kdyz jdu kolem![]()
Moc ti to sluší, schovej před sebou všechny gumičky, ať tě to nepokouší.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

