Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Karja
Avatar
44423 příspěvků moje polička 20. července 2021 13:44

brrr 

Já se po 14 dnech konečně dovolala ke kadeřnici a ma volno až v půlce srpna;-(. S amišem na věčné časy, fakt:-D

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 20. července 2021 13:58

rtěnku...

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 20. července 2021 14:05
Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 20. července 2021 14:10

RoSa krásná barva...asi bych ji potřebovala

Kokoska no vidíš to,zbláznění se je infekční...myslím,ze blázníš dobře a až se podzim zeptá....?????....tak

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 20. července 2021 14:14

Maureen az se zepta, doufam, ze nebudu mit odreny nohy. Ty co mam vyssi jsou fajn, tahala jsem je skoro celou zimu, tak snad tyhle taky uziju.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 20. července 2021 14:50

Karja já se ještě ani nedovolala. Byla jsem naposledy před rokem a vypadám jak rozara

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 20. července 2021 15:54

Kokoska jsou super, já je nakonec spolu s emmeline nosím nejraději

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 20. července 2021 17:01

Catherinne Mha Ale mám nutkání dát si to zpátky do copku, musím si na ty volné vlasy nějak zvyknout.

Offline JankaM
Avatar
3074 příspěvků moje polička 20. července 2021 17:01

Nějaký ten design s mým městem, buď si nechám nebo daruji mamince.

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 20. července 2021 17:03

Karja Volala jsem včera a náhodou ji někdo vypad, jinak by to taky nešlo tak rychle.

Online jerry
Avatar
11128 příspěvků moje polička 20. července 2021 17:46

brrr Pěkný

Offline Malenge
Avatar
4833 příspěvků moje polička 20. července 2021 17:50

JankaM kde? Kde, prosím!

Offline JankaM
Avatar
3074 příspěvků moje polička 20. července 2021 18:10

Malenge dole v GMU v HK je Fox gallery, tak tam. Mají ještě pobočku v Praze. Myslím že jsem brala poslední, ověř si dostupnost, na fb ráno reagovali hned. Mají různá města, já mám HK, jen misku a talíř. 

Offline Malenge
Avatar
4833 příspěvků moje polička 20. července 2021 18:20

JankaM kouknu, díky! Určitě HK, pro mamku.

Offline Mulen
Avatar
4979 příspěvků moje polička 20. července 2021 18:29

brrr hezký. Já s podobným účesem (mám i tu ofinu a mám pocit, že i podobnou barvu) občas koketuju, ale ještě jsem nenašla odvahu. A taky nesnáším fénování

Online Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 20. července 2021 18:30

brrr krasne vlasy

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 20. července 2021 18:58

Kokoska tos udělala skvělý nákup!
brrr krásné vlasy a skvělý sestřih

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 20. července 2021 19:01

Ounz ty church? To jsem se opicila po tobe a dobre jsem udelala.

marieu no uvidime, snad to nebudou masozravky.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 20. července 2021 19:15

JankaM na to koukam pokazdy, kdyz jdu kolem

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. července 2021 19:35

brrr

Moc ti to sluší, schovej před sebou všechny gumičky, ať tě to nepokouší.