S dovolením zde.
Co jste si dnes koupili/y?
Ty jsou krásné a určitě hřejou jako čert. Jen tu barvu bych asi nedocenila
.
koupila sem si sepranyho medveda.![]()

ja na nej taky chodila koukat,ale cena se mi za vystrelek jaksi nepozdavala a dnes 50%sleva.(v Plzni
)
dekuju,fotka nekdy bude.
Ver nebo ne ,pokukovala sem po Olympii jestli te neuvidim.![]()
Dekuji :)
SLOŽENÍ dle Zary
VNĚJŠÍ ČÁST
64% AKRYL, 16% NYLON, 13% POLYESTER, 4% VLNA, 3% ELASTAN
Velikost je obří, tak o 2 čísla větší než normál.
díky, včera
jsem ho objednala společně s černými skorokolektivními šaty, tak jsem zvědavá jak moc na mě bude plandat
Ty jsou krásné a určitě hřejou jako čert. Jen tu barvu bych asi nedocenila
.
No ony tam byly dvoje tmavé a hafo těhle......bylo sucho, byo fajn, tak hlt padla volby na tyto, ale prodali mi jakýsi super čistič ![]()
![]()
![]()



Ty jsou pěkný :-). Odkud jsou?
Nahodou jdu kolem...to je zara, mam je taky. Uz od leta,ale myslim, ze jsou to ony.,
Díky :-).
Já mám ty černé s nabranými rukávy ve velikosti S odložené na Chodově, zítra si je zkusím. A protože se se Zarou obecně moc nekamarádím, je pravděpodobné, že tam zůstanou...Mám ti je tam rovnou zamluvit? ![]()
jsi hodná, díky moc, ale já potřebuju v zaře u tohoto typu šatů tak Lko. nechám to osudu, zase bych se měla trochu hlídat. buďto je někde potkám nebo ne.
ale držím pěsti, ať padnou!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články

