Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 07. února 2023 23:20

Pinot Noir děkuju, zkusím to;-)

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 08. února 2023 08:17

Karja jo, urcite to doma vyzkousim. Byla takova nakysla, tak jestli mas rada treba kyselo, mohla by ti chutnat. 

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 08. února 2023 10:52

Já vás všechny obdivuju, jak vaříte. Já považuju za dostačující že děti mají teplé jídlo v institucích, večer je pečivo nebo něco s něčím, maximálně se zmůžu na palačinky nebo lívance. Vařím jen o víkendu, když jsme doma. Matka roku

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. února 2023 11:42

JankaM podle mě je to úplně v pohodě, my taky vaříme večeře jen rychlé, těstoviny, rychlou polívku,... A dost se těším, až nebudu muset řešit obědy

Offline DruI
Avatar
5558 příspěvků moje polička 08. února 2023 14:30

JankaM No, já to taky považuju za jeden z největších přínosů školky, že tam dítě dostane to teplé jídlo. Už se těším až tam bude chodit i malej ;o)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. února 2023 14:37

DruI školka je dobrá v tom, že dostanou i svačinu

Offline DruI
Avatar
5558 příspěvků moje polička 08. února 2023 14:39

Evaeva No přesně! A když si vyzvedneš dítě po obědě, nemusíš přemýšlet co brát sebou na hřiště, svačinu ti k dítěti přibalí. Školka je skvělá věc :o)

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 08. února 2023 14:39

JankaM já stravu ve školce taky považuju za dostačující, děti nic z toho, co sem dávám, totiž nejí. Vařím pro sebe.

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 08. února 2023 14:54

Pinot Noir no tak to máš dvojitý obdiv, chystat pro děti a ještě pro vás. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 08. února 2023 15:00

JankaM s nimi moc práce není, jednomu jen nasypu křupky do misky a druhému rohlík s máslem a obložený talířek (šunka, salám, sýr, okurka) - každý den úplně stejně. 

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 08. února 2023 15:07

Pinot Noir a já jsem líná, šunku dám rovnou na ten rohlík a nic neobkládám

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 08. února 2023 15:11

JankaM Pinot Noir Moje děti nejí moc večeře jako vařené, takže my máme kolikrát suchou rejzi a ten zeleninový talířek:-D. Vždycky si říkám, že kdyby někdo přišel a viděl to, pak viděl třeba že my máme k večeři polévku i druhej chod, nahlásí nas na sociálku:-D

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 08. února 2023 15:12

JankaM on toho chce tolik, že se to dovnitř nevejde

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 08. února 2023 15:15

Karja no hele, my taky. My kolikrát ryby, stejky, tatarák, k tomu salát, někdy sklenka vína... A děcko tyčinky. Jak v Comebacku, fakt.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. února 2023 15:24

DruI no mým teda nestačí to, co nafasují, navíc to kolikrát snědí hned (navíc se starší musí dělit s mladším), ale teď v zimě taky ven svačiny netahám, maximálně kapsičku. Ale momentálně mám ve školce jen jedno dítě a to je teda naprd, buď oba nebo nikdo

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. února 2023 15:35

Pinot Noir u nás je obložený talíř nejpopulárnější večeře (po palačinkách). Oba to moc rádi chystají, krájí různé druhy sýrů a zeleniny, kladou to na ten talíř...a pak jeden jí přesně jeden druh sýra a okurku a druhý dva

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 08. února 2023 15:43

Evaeva

Tak ten náš tam má jen to, co jí, a k tomu střídá okurku salátovou a okurku kyselou. Pestrá strava!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. února 2023 15:43

Pinot Noir my děláme jeden velký talíř doprostřed 

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 08. února 2023 23:45

Jak bych vám to.... Bývalá nežerka dnes vlezla do hospody a poručila si místo teplého jídla sýrový talíř (ona to fakt má ráda). Číšník se trochu vzpíral, že je to hrozně velký, běžně pro 4 kamarády u vína. No tak jsem ho uklidnila, že si to když tak necháme zabalit. A čo myslíte, co zbylo?

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2023 06:08

continuity Prázdný talíř/prkénku? Každopádně to vypadá velice jedle.