Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 31. ledna 2023 17:58

viktorka_od splavu zajímavý, asi to zkusím. Kolik gramů másla je 3/4 hrnku rozpuštěného?

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 31. ledna 2023 20:29

Pinot Noir super, dík, o víkendu se mi bude hodit

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 01. února 2023 09:09

Kokoska to netusim:-)

Online Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 01. února 2023 09:47

viktorka_od splavu Podobnou taky dělám, jen kokos nahoru se sype až na upečenou. 

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 01. února 2023 09:59

viktorka_od splavu myslela jsem, ze veta "davam misto oleje maslo" je od tebe. Tak to budu muset vyzkouset.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 01. února 2023 10:42

Kokoska ano je. ukrojim kus hodim do hrnku dam do mikrovlnky. kdyz je to malo ukrojim jeste. v zivote jsem to nevazila, je to hrnkova buchta

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 01. února 2023 11:03

viktorka_od splavu Zopáknem si nedávnou diskusi o vážení vajec?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 01. února 2023 11:30

andulka01  klidne!

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 01. února 2023 14:08

andulka01 neni potreba, jen jsem se prave chtela vyhnou tomu postupu, co popisuje viktorka_od splavu

Online Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 01. února 2023 19:29

Kokoska Podle mne to jednou zkusíš a příště už si to budeš pamatovat. 

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 01. února 2023 20:07

Sweet Potato taky si myslim

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 01. února 2023 23:30

nemáte někdo tip na nějaké nápaditější jídlo z vepřové plece než české klasiky ala segedín? Napadá mě jen trhané vepřové, jinak nic:-(. Googlila jsem, ale stejně nějak nemám inspiraci.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 02. února 2023 08:35

Karja líčka

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 02. února 2023 13:59

Karja Na houbách, s mrkví a hráškem, na kmíně.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 02. února 2023 14:05

Karja ja delam z plece a boku vrabce, jinak to na nic nepouzivam

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 02. února 2023 14:12

Karja jo a jeste na zazvoru delavala maminka, hodne cesneku a cibule na platky/prouzky, maso opect, zazvor mlety praskovy a dusit. ja byla hrozny frfna decko a chutnalo mi to, ze to bylo mekoucky a s ryzi

Offline continuity
Avatar
42710 příspěvků moje polička 02. února 2023 14:14

Karja můžeš zapéct se sýrem a smetanou. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2023 15:09

Karja já dělám podle rohlíku na zelenině, řapíkatém celeru a houbách 

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 02. února 2023 18:34

Dnes to bylo dobrý! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2023 19:06

Pinot Noir to vypadá dobře. Škoda že by to tu nikdo nejedl:(