Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 09. února 2023 08:02

continuity Je to krásný! Ale to bych klidně sežrala sama!!!

Jinak mně se povedl krásný chleba, ve zdejších bitevních podmínkách. Má jediný drobný problém, místo chlebového koření jsem tam omylem nasypala citronový pepř, docela vydatně. Je to skvělý, ale dost pikantní!!!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. února 2023 08:26

Garfie chleba krasnej a co je ten bilej ovalek na prkynku vlevo dole?

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 09. února 2023 08:34

moora Díra. :-) 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 09. února 2023 08:49

continuity Co je to tmavé vedle kiwi?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. února 2023 08:53

Garfie a jo, uz vidim

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 09. února 2023 14:22

moora Si čekala nějaké jikry viď:-D. 

Garfie Úžasnej, myslím, že ten citronový pepř by mi tam chutnal;-)

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 09. února 2023 21:50

brrr to byla kromě pikantního čatní jediná věc, která po ní zbyla. Na mě to působilo jako krvavnicka ( nikdy nevím které je které, protože na Slovensku je to obráceně, prostě ta jitrnice s krví) opečená na pánvi. 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 09. února 2023 21:55

continuity To krvavé cosi mě taky napadlo. Teda nejdřív jsem myslela, že je to černé uhlí

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 10. února 2023 10:46

Otázka hodná patnáctiletého děvčete. Mám kuřecí čtvrtky a chci vývar i kuře na paprice. Mám to spíš vykostit a udělat zvlášť nebo mám to prostě orestovat, uvařit, a pak až si dělat základ na omáčku a do hotove pak hodit to uvarene maso? Co bude nejchutnější?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. února 2023 10:49

Karja já to dělám, jak píšeš v té druhé variantě.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 10. února 2023 11:19

Karja u nas se vzdy delala 2. var. ale chutnejsi je prvni:-) 

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 10. února 2023 12:18

viktorka_od splavu U nás ta 2. vždy že slepice, což nejde srovnávat. takhle z toho kuřecího jsem to nedělala a myslím prave, že to bude takové třeba víc mdlé. Tak uvidím, jak se mi bude chtít:-D

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. února 2023 12:28

Karja já ve vařícím vlákně...je vidět, že sedím ve vlaku a mám čas mdlé to asi bude, mně by tam chyběl na závěr do omáčky ten výpek z pečeného kuřete. Já teda právě omáčku dělám tak, že toho jeden den upeču víc, máme to obědu a druhý den dělám omáčku. A v tý polívce by mi to maso chybělo.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 10. února 2023 12:29

Catherinne kure na paprice z pecenyho masa?

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 10. února 2023 12:32

viktorka_od splavu jasně, upeču, oberu, cibulka, paprika, obraný maso, osmažím, zaliju trochou vody, vývaru, povařím, přidám trochu mouky rozmixované v zakysané smetaně, šlehačku a hotovo. No a ten výpek na závěr do toho. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 10. února 2023 12:38

Catherinne jakou k tomu jite prilohu?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 10. února 2023 12:44

a kdyz uz jsem tu.. mate osvedceny recept na segedinsky gulas? ja to nikdy nevarila, tak spis tak tipuju.. to zeli se tam dava treba 20 min pred koncem? 

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 10. února 2023 13:24

viktorka_od splavu dvacet minut je zbytečně moc. Já ho dávám co nejpozději, v podstate už do hotového masa, cca jak do zelňačky. 

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 10. února 2023 13:27

viktorka_od splavu Nepsala jsi, ze mas ten multihrnec? Ja si v nem udelam zaklad, hodim na to maso, zeli, zapnu pomaly vareni a za ctyri hodiny vytahnu hotovy jidlo :-).

Online continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 10. února 2023 13:36

Vari ne že bych byla zastánce nějakýho strašně zdravého vaření, ale zrovna to zelí mi přijde škoda trápit v hrnci tolik hodin. Vždyť z těch prospěšných látek v tom nemůže zůstat už vůbec nic.