Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Mrs.Robinson
Avatar
591 příspěvků moje polička 23. února 2023 19:06

Karja Dělám tuto podle Kitchenette, exotickou verzi, a docela sklízí pochvaly

Batátová polévka

Online Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 23. února 2023 20:17

Karja já ty batáty vždycky předem peču, dost do hněda, připadá mi to lepší. Pak je jen vyklopím na osmahnutou cibuli, nebo je peču rovnou s cibulí. A jednu chilli papričku. Smetanu někdy ano, někdy ne. A šťavnatější verzi s jednou plechovkou rajčat. 

Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 23. února 2023 20:47

Pinot Noir Děkuju, já všude dávám celer, přijde mi, že srazí tu sladkou chuť a trochu přidá ,,polévkové,, chuti. Asi to tedy zkusím upéct;-). Minule to bylo fakt hrozně dobrý ta podle tebe! 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 24. února 2023 06:55

Potřebovala bych tip na svačinu do auta, 6 hodin cesty. Nechce se mi dělat řizky, ani mazat rohliky/chleba. Obojí fakt nesnáším. Jo a vegetatianské by bylo značka ideál. Nějaké slané muffiny?

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 24. února 2023 06:56

brrr Zapečené toasty?

Online Pinot Noir
Avatar
29770 příspěvků moje polička 24. února 2023 07:15

brrr nebo zapečené tortilly 

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 24. února 2023 08:43

brrr Palačinky nebo bramborové placky na sladko. Zeleninové "karbanatky". Těstovinový/kuskusový salát do krabičky.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 24. února 2023 09:23

MaeGandal Pinot Noir eM Dík, za tipy. Bohužel toasty vylučuji, to jedí děcka takřka denně. (Třeba dneska na svačinu.) Ale nad ostatním se zamyslím.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 24. února 2023 09:36

brrr Brokolicové muffiny.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 24. února 2023 09:45

brrr kapustive karbanatky, delala jsem ted podle kucharky pro dceru (je tam tedy pridana slanina) a byly vyborne i ve studenem stavu

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 24. února 2023 10:06

brrr jeste me napadaji korejske ryzove koule, ale je to o neco pracnejsi nez namazat rohliky. Nejak se uplaca ryze s temi asijskymi omackami a naseka se do toho rasa. Ale jeste jsem to nevarila, jen jsem o tom slysela:))

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 24. února 2023 10:47

Gatita Dík, ale to vypadá na moc patlání.

baltik Kan Prozkoumám, myslím, že skončím u muffinů, případně ještě mě napadají květákové placičky.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 24. února 2023 10:56
Online Aranel
Avatar
6549 příspěvků moje polička 24. února 2023 10:58

brrr Ještě ta cuketová buchta/nákyp, co dělá Karja a moje babička... Cuketu jsem někde v Lidlu nebo kde zahlídla.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 24. února 2023 11:06

brrr Tak mrkni na youtub na Restartujem a ten recept je sýrové muffiny s brokolicovou rýží. 

Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 24. února 2023 11:12

brrr Ten cuketak je super, právě ideál na oběd na cesty

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 24. února 2023 11:18

Karja Cukeťák dělám, děcka to nejí. Jsme u toho, že ti dva nejí skoro nic, co zavání zeleninou.Aranel 

Ale narazila jsem u Cuketky na sýrové muffiny, tak asi ty. 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 24. února 2023 11:19

KanDík, omrknu.

baltik To si nechám na naši uličkovou slavnost.

Online Aranel
Avatar
6549 příspěvků moje polička 24. února 2023 11:37

brrr Nejedí skoro nic, co zavání zeleninou, a zároveň to má být ideálně vegetariánské? To je teda pokročilé zadání

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 24. února 2023 11:57

Gatita To bude něco jako onigiri? To občas na cesty děláme a je to jednoduché, ale děcka to úplně nemusí a já vlastně taky ne. :-) 

brrr Já většinou dělávám tortily.