Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 19. února 2023 09:27

Evaeva Jasně, děkuji. Takže to děláš ala zaranya květákové placičky ale s brokolicí. Tak to udělám, možná přijede tchán, tak mu vyndám jedno kuřecí prso radši:-D.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. února 2023 09:38

Karja jak to dělá z. nevím, ale já tak dělám všechny tyhle placky, uvařím brokolici/květák/kapustu, rozmačkám nebo nasekám, přidám vajíčko, sýr, sůl příp. koření, mouku nebo něco (jde třeba i quinoa), na pečící papír udělám placičky a dám do trouby. Mají to rádi i děti.

Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 19. února 2023 09:43

Evaeva Jj, děkuju moc, přesně takhle nějak taky dělám ty květákové;-)

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 19. února 2023 12:55

Vyfotila bych to, ale zrovna dneska zůstaly prázdný talíře- krémová hrášková - slanina a krutony included, švédské kuličky podle Prima Fresh, random listový salát s vinaigrette z jablečnýho balsamica homemade od švagra oblíbené kolegyně a čoko termix s lyo malinama od Kuchařky pro dceru. Ledva jsme se odvalili od stolu. 

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 19. února 2023 14:15

Mám třetinu nutely a potřebuju se jí zbavit. Nějaky tip, krom snězení lžíci nebo vyhození? Jo a kdyby se zúžitkovaly i banány, bylo by to fajn.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. února 2023 15:01

Dneska jsem za hospodynku

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 19. února 2023 15:05

brrr dej to všechno do palačinek. 

Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 19. února 2023 16:08

moora to je krása. jedna jak druhá.

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 19. února 2023 16:11

moora ty jsou! Ale nejsou moc blízko sebe? Nespojily se při pečení?

Offline 999
Avatar
19705 příspěvků moje polička 19. února 2023 16:29

moora Ty jsi na tohle hrozně šikovná :-). Vybavujubsi tvoje vánoční perníčky :-).

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. února 2023 17:14

Pinot Noir no to vis, ze jsou. Je to premiera, este to nemam vychytany. priste na 2 plechy

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 19. února 2023 17:35

moora jo jo, mám svoje zkušenosti.

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 19. února 2023 18:17

brrr když ne palačinky, tak bych z toho umotala nějaké šátečky z listového těsta.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 19. února 2023 19:40

Malenge continuity Dík za tipy,asi jim v týdnu udělám palačinky. Zatím je nutela uklizena z dosahu.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. února 2023 19:48
Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 19. února 2023 20:04

711990 Oh,to by šlo. Dík

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 20. února 2023 06:54

Dnes vařily děti, mají prázdniny, tak jsem je nahnala do kuchyně!  Dýňové noky, výborné byly!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 20. února 2023 21:39

brrr ted jsem ho na zkousku upekla (ten nutellovej bananovej chlebicek) a je velice jedlej! Nutelly sem dala jen 200g a cukru 80g. Asi by to slo i uplne bez cukru. 

Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 20. února 2023 22:02

Garfie To jsou děti skutečně šikovné, protože dýnove noky jsou vcelku drbačka! Asi už mají chudinky hlad po všech těch sashimi:-D. Jak je vlastně dostupná v Japonsku dýně? to není předražená zelenina? Vy jste taková multifunkční rodina:-D

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 20. února 2023 22:37

711990 Dík, nakonec jsem.udělala ty palačinky s nutelou a banánem. Nutela i banán ještě zbyly, takže na chlebíček taky dojde.