brrr já bych se teda vykašlala na to, dělat do auta nevyzkousenou věc. Jedou na výlet, klidně bych udělala něco, co mají rádi než ohledu na to, jak často to svačí doma. Pokud ti vadí frekvence, řešila bych to v domácich podmínkách.
Já mám teda dítě, co preferuje jíst k večeři pořád to samé nejlépe půl roku v kuse (aktuálně jede 3x týdně hemenex prerušovaný ideálně pho nebo sushi) takže mě toasty ke svačině do auta nechávají úplně v klidu.

