Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 14. února 2023 20:56

Pinot Noir K vám bych šla toho Valentýna slavit!

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 14. února 2023 21:39

Aranel no ale ty říkáš - houby, brambory, zelí, povidla atd.,  to jsou potraviny pro mě úplně normální a v pohodě, ale otřásla jsem se nad zde zmiňovanými návrhy na ovar, škvarky, zabijačkové pokrmy, kachnu, to jsou všechno tak specifická jídla, že se ne u každého (řekla bych, že u značné části lidí) nemusí setkat s nadšením 

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 14. února 2023 23:27

Zarinya Malenge Miru děkuji

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 14. února 2023 23:29

Karja no nevím, u večeře scéna jak z Hřebejka, včetně "jste nejhorší rodiče na světě" a "už nejsi moje máma", už jenom bolševickej nok chyběl.

Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 14. února 2023 23:47

Pinot Noir Tak asi Říša má jinej jazyk lásky než vy, zřejmě. Není to péče ale asi nějaká slovní náklonost:-D. 

Offline stes
Avatar
9113 příspěvků moje polička 15. února 2023 12:18

Pinot Noir jídlo je krásný, to taky miluju...a veselý večer mě pobavil :-)

Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 15. února 2023 14:54

Mermaid Stejně tak zelí, houby a maková nádivka snad jen brambory jí tak nějak každej. Nemyslela jsem to zle, jen že je potřeba dát prostě od každýho trochu.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 16. února 2023 05:45

Aranel Pozor, jsou místa, kde se brambory servírují maximálně po jednom, jako pochoutka!

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 16. února 2023 07:29

stes díky! 

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 16. února 2023 22:23

Kedysi si mestská galéria privyrábala prenájmom priestorov na večierky pre veľvyslanectvá (možno doteraz, ale neviem...)...a čo si pamätám, tak úúúplne jedno, ktoré veľvyslanectvo to bolo, ale všetky, všetky trvali na pagáčikoch!

Tak asi škvarkové pagáče nie sú nejako rozšírené.

No a ešte viem, že každý cudzinec sa vždy u nás najprv zdesí toho množstva maku a potom sa ho nemôže dojesť....takže makovník by som asi...

Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 17. února 2023 08:13

Máte někdo pánve s odnímatelnou rukojeti? Nezlobí to? Já teda plné pánve přenáším jen do ledničky, to nandavání si na stole běžně nepěstujeme. Takže by to nemuselo být nějak denně namáhané. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 17. února 2023 08:37

Karja měla jsem tescomu, teď mám Woll a zrovna toto problém není u žádné a to nosím pánve i ke stolu. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 17. února 2023 09:19

Karja mam Woll a obcas se uvolni sroubek, ale jde to utahnout. Jedna se mi ted zacla viklat i kdyz je utazena, ale porad to drzi spolehlive.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 17. února 2023 09:35

Karja Ségra má snadc15 let Tescomu a je hodně spokojená.

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 17. února 2023 11:55

Karja mam tefal a je to bezva

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 17. února 2023 19:51

Dnes jsme měli čočku na kyselo s uzeným, a to teda estetické není vůbec. Ale citronová babeta by šla.

Online Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 18. února 2023 18:57

Pinot Noir Krasna!

Ja jsem se teda rozhodla, ze bych uz mela zacit s tim zdravym jidlem, tak jsem upekla takovou divnou jahelnou podrazku s makem a citronem. Vypada to udesne, ale uplne spatny to neni.

Nejak se zacit musi.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 19. února 2023 03:15

Pinot Noir To je krásný! Úplně jarní. :-)

Offline Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 19. února 2023 09:19

Nemáte někdo osvědčený recept na brokolicové placičky pečené? respektive když udělám nějaký ten univerzální recept, brokolice, sýr,vajíčko nebude to třeba hnusný?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. února 2023 09:24

Karja já ten universální recept dělám a chutná mi to víc než z květáku. Sýr dávám nejradši chedar, ještě dávám nějakou mouku nebo strouhanku.