Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 05. března 2023 12:46

Kokoska jj, jabkovou náplň jsem taky viděla, trochu ji teda předem povařili.

Offline ziginka
Avatar
726 příspěvků moje polička 05. března 2023 14:02

Pinot Noir Dekuju za tip! Neznala jsem a urcite vyzkousim.

Offline letfenixa
Avatar
10842 příspěvků moje polička 05. března 2023 14:47

Pinot Noir je to genialne!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 05. března 2023 15:32

Kokoska ja to delam s jablecnym rozvarem, jako na strudl

Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 05. března 2023 15:36

moora jj, urcite to jeste zkusim. Dobry by to mohlo byt naslano, s nejakym tvarohovym syrem, neco jako turecky borek nebo v Recku mivali takovy vyborny slany pecivo. Snachy maminka dodala napad s zerve, rukolou a uzenym lososem, ze to delava jako zavin a zkusi to nacpat do satecku. No myslim, ze to bude univerzalne pouzitelne!

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 05. března 2023 16:10

Jo a vyzkoušela jsem ty belgické kynuté vafle podle Kitchenette, a to teda není pro nás. Jíme je suché a samotné jako snídani, tak nám vyhovují ty piškotové, které obsahují víc cukru. V těch kynutých je jen lžíce cukru kvůli kynutí. Potřebují pak to ovoce, šlehačku a polevu, a takové dezerty se u nás moc nejí. Jinak je to jen takový ... knedlík, no. 

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 05. března 2023 18:39

Pinot Noir ten nápad s vaflovačem je super, taková blbost, že jo a člověka to nenapadne  díky, že ses podělila...

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 05. března 2023 18:50

Pinot Noir tak som sem mrkla a hneď že jaká vychytávka.

Keby sa mi chcelo ist pre lístkové cesto, hned to vyskúšam. Wow 

Offline Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 06. března 2023 09:10

Pinot Noir my drive ty od kitchenette delali, ale jen vyjimecne o vikendu, kdy byl cas se s nimi patlat. A pak jsem narazila na vafle od Karoliny Fourove a ty je uplne prevalcovaly. Rychle, sladke, s bilkovinou navic, krupave. Delam je ted tak dvakrat trikrat tydne jako svacinku pro malou na ven.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 06. března 2023 09:29

Pinot Noir ja jsem dělala v sobotu ty, na které tu byl odkaz a nevím, kde se stala chyba, ale rozhodně nebyly křupavé. Daly se jíst až ve chvíli, kdy vystydly, jinak se bortily a trhaly. ( U nás se právě ji s marmeládou a šlehačkou. )

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 06. března 2023 11:58

Zuzuli ok, tak ještě zkusím tyhle. Díky.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 06. března 2023 12:40

Zuzuli tie skúsim aj ja, vyzerá to na veľkú dobrotu

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 06. března 2023 12:41

Seitan na zelenine s ryžou. 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 06. března 2023 13:17

Zuzuli Super teda! Hele vaflovac jde nahradit toustovačem, že jo?

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 06. března 2023 13:18

Karja to bych nedelala (davat testo do toustovace)

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 06. března 2023 13:19

Karja nevyžiadane odpovedám - určite ano.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 06. března 2023 13:20

711990 prečo nie?Bojíš sa prilepenia?

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 06. března 2023 13:20

711990 Ty jo, my jsme právě jednou v toustovaci dělaly s kamarádkou lívance nebo nějaky podobný těsto to bylo jak na palačinku možná, nebylo to kynuté. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 06. března 2023 13:22

Karja to je spíš sendvičovač, ne? Toastovač dělá suchý topinky.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 06. března 2023 13:23

Pinot Noir Jj, my tomu říkáme toustovač a tomu suchymu topinkovac. Ale ano, myslim to zavírací ne to vyskakovací.