Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 08. března 2023 19:55

Sweet Potato umělecký dojem parádní

Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 08. března 2023 20:23

Co mi to děláte, představte si, že já jsem nikdy vafli nejedla!  

Jí se to samotné nebo šlehačka, ovoce? Budu muset doplnit vzdělání...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. března 2023 20:28

Zu na mně je to samotné moc suché, nejradši mám se šlehačkou a jahodami. Ale někam na výlet je suchá dobrá.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2023 20:51

Sweet Potato No teda! I za ten rozmarýn v zubech by mi to stalo! 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 08. března 2023 21:12

Zu Tonda to ji suchy, ja mazu nutellou nebo marmeladou, jako palacinky:)

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 08. března 2023 21:18

Sweet Potato to je krása

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2023 21:34

711990 Moje dítě si ted oblíbilo namazat si ke snidani kukuřičný chlebík termixem. Říkám tomu nutela pro chudý:-D. Což není asi objektivní, spíš taková fejková nutela:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. března 2023 21:38

Karja fejková nutelaJá kupuju na přání jahodové musli, ale po dvou balení se ukázalo, že syn ty jahody vlastně nejí. Ale na jahodovém musli dál trvá

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 08. března 2023 21:39

Karja každopádně zdravější.

Když už to dětem kupuji, tak v DM, kde je těch ořechů víc, ale ta cena začíná být neúnosná. 

Jinak u nás doma se zavarovaly švestky něco jako marmeláda a máma do toho dávala kakao, dost dlouho nám to mladší jedla místo nutely.

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 08. března 2023 21:40

Karja Začala jsem dělat domácí Termix, to je zak strašně dobrý!

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2023 21:47

Evaeva continuity já myslím, že ony nic jako nutela ani neznají, myslím, že to neviděly ani u nikoho na návštěvě. Nevím, jak na to přišla si to namazat, dělá to ta menší. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. března 2023 21:49

Sweet Potato tyjo, krásný to máš! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. března 2023 21:59

Karja syn to zná, ale netuším odkud, pochybuju, že jim ve školce kupují nutelu. 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2023 22:02

Evaeva Možná z tv, nebo mají nějakou podobnou pomazánku;-)

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 08. března 2023 22:45

Karja moje děti měly jednou nutelu na letišti a nechtěly ji jist. Pak po letech před rokem na návštěvě, to už jim chutnala. Jen kamarádi vůbec nemohli pobrat, že děti neví, co to je.
Syn ted pro sebe objevil topinky nasucho z trouby. S česnekem a medem.

Offline JankaM
Avatar
3082 příspěvků moje polička 09. března 2023 11:41

Evaeva náhodou, u nás ve školce mají občas se svačince nutellové máslo

Offline Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 09. března 2023 12:31

JankaM radeji si ani nepredstavuju, co to je

Moje skolkova nocni mura byly sladke pomazanky, nejaky margarin naslehany s marmeladou nebo medem na platku hnusneho chleba (ja dodnes nesnasim klasickou sumavu, snim jedine poradne vypeceny kvaskovy remeslny chleb, nesnasim i toustak a veku). Rodice mi tam museli vyjednat vyjimku, abych to jist nemusela. 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 09. března 2023 12:41

Zuzuli

A můj táta si nechá klasickou Šumavu vozit, když za nima jedeme na Slovensko jako velkou delikatesu. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 09. března 2023 12:44

Zuzuli Mně na tom teda nejvíc nechutnej přijde ten margarín! U nás ve školce se tyhle šlehaný sladký pomazánky dělávaly taky, akorát z másla a mazaly se na rohlík. Zrovna nedávno jsem si na tu "čokoládovou" z kakaa náhodně vzpomněla a docela jsem na ni dostala chuť. :))

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 09. března 2023 12:50

Vari 711990 Pinot Noir 

Prosím doplnit údaje o vaše adresy a čas, kdy můžu přijít na odpolední svačinu.