Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 15. března 2023 10:05

Garfie Polka bude rozhodně za hvězdu :-). Ještě mě napadly takový ty blbinky z vajec, které se dělaly na večírky v našem dětství :-). Různá plněná vejce, muchomůrky a tak. Vyhneš se pečivu a bude to efektní :-).

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 15. března 2023 10:10

999 To by možná šlo....bude to teda venku, tak úplně nevím, ale poradím se. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 15. března 2023 10:23

999 to se dela hodne v americe, deviled eggs.

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 15. března 2023 10:26

711990 Já myslela tyhle :-)).

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 15. března 2023 10:27

999 Moje dětství  To mi dělala máma pořád! :-)

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 15. března 2023 10:38

999 nunu, to je rozkosny:D

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 15. března 2023 11:07

Garfie muchomůrky z vajec a šunkovou rolku s křenem :)))

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 15. března 2023 11:25

Garfie A co bramborové placky/pagáče? Tedy pokud brambory nejsou luxusní zboží.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 15. března 2023 11:33

Jimik No právěže jsou. :-) Nejsou tu moc dobré a jsou i docela drahé. A hlavně je s tím v takovém množství strašně práce, bramboráky byly pochopitelně to první, co mě napadlo. 

Ještě trochu laškuju s gulášem, ale to by zase chtělo chleba...ta nutnost přípravy ve škole mi to teda neusnadňuje. :-/

eM Ale rolka s křenem není špatnej nápad! Musím začít hledat šlehačky, zatím jsem narazila jen na slazené. Hrozný podmínky tady! 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 15. března 2023 11:35

Ještě můžu udělat sladkou rýži, to by se všichni podivili!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. března 2023 11:40

Garfie a co něco z luštěnin? Kuba třeba. Ty pomazánky by šly udělat jako jednohubky na kolečka toho tousťáku.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 15. března 2023 12:06

Garfie S rýžovým nákypem jsem bodovala v Norsku, tak proč ne v Japonsku

Offline Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:39

Do velkeho vafloveho porovnani pridavam levny vaflovac z rosmanna za necele tri stovky. Vafle podle KarolinyFour, jedna ma v prumeru 95 gramu, svetlejsi upecena za dve minuty, tmavsi za dve a pul

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 15. března 2023 12:56

Zuzuli Hned bych si dala! Já si ten waflovač asi musím koupit, mám kombinaci 3v1, ale ten nástavec na wafle je poškrábanej a to si to radši odpustím. 

Offline Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 15. března 2023 13:03

Len je to tenhle, brala jsem ho v tom jejich regálu se spotřebním zbožím. Za tu cenu fakt pecka

Ale hlavně malá křičela "jupí", když jsem jí vafli podávala takže u nás to je základní vybaven kuchyně

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. března 2023 13:15

Garfie Listové těsto na sto způsobů?

Offline Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 15. března 2023 13:16
Reakce na 999:

711990 Já myslela tyhle :-)).

 A lodičky!

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 15. března 2023 13:32

Garfie A co ty pagáče se škvarkama?. Když to hodně osolis, pokminujes a dáš tam hodně skvarku, musí to všem chutnat:-D Já pagáče dělala bez brambor.Ten sladký nákyp bych delala, jako takový malý dezert, bude to něco nového. Naše mamka to polévala malinovou šťávou, tak to taky můžeš takhle vylepšit nějakou polevou. Nějaké zelné saláty z čerstvého zelí? 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 15. března 2023 13:34

Karja ovsem, kde vzit skvarky? Nevim jestoi bych si chtela doma zamorit domacnost vyrabenim...

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 15. března 2023 13:38

711990 No v Japonsku nejsou jo? Jsem myslela, že všechny ty bucky a tak, že tam musí být škvarky! Tak jedině něco ze sádla.