Karja Škvarky nejsou, kmín taky ne. :-) Ale sádlo jsme sehnali, i když ne úplně stejné jako u nás, to bych využila i do těch zelných placek. Do salátu se asi pouštět nebudu, on to bude prodej, tak to je takové komplikované, není to, že každý přijde a nabere si.
Tu rýži jsem myslela jako vtip, ale ještě se nad tím zamyslím! ![]()
Ještě si pohrávám třeba s gulášem, ale moc se mi s tím nechce dělat v tom množství, já nejsem bůhvíjaká kuchařka. Zase by to bylo pak pohodlný na prodej.


