Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2023 21:32

711990 no ale zase zázraky nečekej Ale máš výhodu jednoho kousku, se dvěma je to stonání vždycky o týden delší.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. března 2023 21:33

Karja chapu, no je to pitomy, zvlast kdyz vim ze to i jde, vcetne toho normalniho stravovani, ale platime za to nehorazny skolny...

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. března 2023 21:33

Evaeva to je fakt:) no ocekavani si nechavam furt stejny a max budu prijemne prekvapena:)

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 19. března 2023 21:35

Evaeva Jo zrovna o tom se dneska bavíme se sambem, jak to jako budeme dělat, to stonání dětí! Zatím se tváří hodně hrdinně:-D. 

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 19. března 2023 21:40

711990 Víš co, ono by to šlo i běžně, jenže by to musel být nějaký většinový názor těch rodičů a i vedení o tom být přesvědčeno...ale ne, jsou to normální lidi a takový striktnější matky jsem u nás ve třídě identifikovala tři a to ta jedna tam má třetí dítě a fakt se snaží už od prvního dítěte:-D. Ale třeba ve vedlejší třídě je to mnohem víc ojedinělé ty sladkosti, ale tam se zas nosí takové to nucení do jídla, takže je to prostě individuální, jak to pojme která třída. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2023 21:40

Karja no, já to teď asi vyřešila My teda naštěstí máme oba možnost HO, takže bysme to asi nějak poplichtili. Já ani nemám nárok na očr. Naštěstí těch nemocí jako teď, kdy je půl dne chovám nebo jim čteme není tolik.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2023 21:41

Karja u nás do jídla nenutí, ale musí ochutnat (teda přes extra odpor nepůjdou)

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 19. března 2023 21:42

Evaeva Jo, no takhle to uplně řešit nechci:-D. Sambo má naštěstí těch HO dost, já nevím, jestli s nimi můžu počítat, tady je to značně ojedinělé na venkově:-D. Takže bud budeš pracovat někde blízko bez HO nebo někde v prdeli s možností HO, to je výběr!:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2023 21:46

Karja spíš jsem to myslela tak, že něco s nimi udělám, jsem placená od hodiny, takže co odmakám, to mám, no. 

Ta flexibilita je hodně dobrá, ale záleží jak daleko by to bylo, že jo. Taky v nové práci nechceš úplně hned trávit týdny na ho.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 19. března 2023 21:50

Evaeva No přesně tak! Uvidíme:-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 19. března 2023 21:59

Karja 711990 já dělám vafle z rozmackanyho bananu, vajicka, pohankový mouky a vloček, skořice (někdy trochu kokosu)

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 19. března 2023 22:12

Karja Vafle jako svačina je podle mě úplně v pohodě, když si na to dá člověk ovoce a jogurt nebo tvaroh. Já ten recept někdy delam pouze z celozrnné mouky, sirupu tam moc neni a jde to i bez něj. Blbý je, když si na to člověk dá nutellu a horu šlehačky jako já dnes

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 19. března 2023 22:13

Potrefenáhusa Takhle znám lívance a je to moc dobré. Zkusím i vafle, díky.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 19. března 2023 22:18

notna jo, to je stejný těsto

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 19. března 2023 22:20
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 20. března 2023 15:26

Dnešný obed. Po dlhej dobe kurací rezeň. Potrebujem doplniť energiu. Pílim, režem, plejem, čistím....Kto má záhradu pozná.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 20. března 2023 16:47

milacka Mňam, my jsme dnes měli krůtí a taky se mi povedl. Přemýšlela jsem o parmazanove strouhance, ale pak si řekla, že je to škoda a s dětmi se nebudu pouštět do experimentu!

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 20. března 2023 17:18

Karja takže klasický trojobal. Ja som použila panko strúhanku.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. března 2023 18:29

Karja parmezanova strouhanka rikas?

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 20. března 2023 19:31

moora Asi se to jmenuje jinak, ale smichas strouhanku s parmazánem asi tak z jedné třetiny. Ale bylo to jen rychle progoogleni.