Zuzuli tak ony radost měly, ne že ne. Prostě z dortu.
Bonbóny jsou, co se týče barviv hratelné, dost často se to barví různými výtěžky z řepy a podobně. Problém je spíš ten cukr.
Evaeva tam kde dělají zmrzlinu z kvalitních surovin, je pistaciova spíš našedlá asmoulovou nemají většinou vůbec. No nechali si to vysvetlit naštěstí. Prúser byly všelijaké kempy a podobne, kde prodávaly ty tříště s palmičkami. Ve městě jsem vždy něco našla.
Teda dost mi hejbou žlučí ty točené malinovky. To je za mne fakt chemický odpad, zlatá kofola. Zakazovala jsem to marně a točí to u nás naproti v hospodě, takže v létě vždy celé uřícené přesvědčily tatínka.


