Sweet Potato krásný! jak se dělají ty zářezy, to je výsledek nějakýho motání nebo do nich řízneš?
Jídlo a vaření
RoSa Koupila jsem si na to udělátko. Taková jako formička.
Garfie já kytku neměla, na žádný problém s rukama si nepamatuju. Zato si pamatuju, že oddávající měl okno a matrikářka na něj "volala šeptem": ...a nyní vás prohlašuji za... ![]()
Pinot Noir hahaha ![]()
Garfie Já si to pamatuju velmi živě :-). Chtěla jsem malou kytičku a měla obří kytku z orchidejí, takovou tu co visí přes ruku a přes půl šatů
. Tou by nešlo ani hodit
.
No, z toho už by byla zápletka na detektivku, vražda svatební kyticí ;o)
Mermaid MaeGandal Nevím jestli si to jen nenamlouváte, co jiného byte dělaly s rukama?
Cigáro
?
DruI Úplně živě vidím , koho bych tehdy zabila :-).

Mely to být (původně) hezky tvarovaný šátečky, jsou to kvádry nakonec![]()
Vilemina ale vypadají velice lákavě.
Vilemina hned bych se pozvala ![]()
Vilemina mnam mnam!
Po 20+ letech jsem ochutnala Vienettu, která mi tenkrát přišla super. Měla jsem zůstat u vzpomínek ![]()
Tabea My si z nostalgie koupili v Lidlu Top&Topic a byl úplně fantastický, hned nás to vrátilo na letní kina a benátské noci.
Kan a to je nějaká akce, nebo ho mají pořád? Že bych si ho nechala koupit. ![]()
Tabea Top Topic i Vineu mají pořád. Chuť je podle mě stejná narozdil od třeba Fidorek a jiných.
Tabea Vienetta byla dycky příšerná!
já miluju už od dětství ty tyčinky Metro, maj je ale jen při retro-akcích v Lidlu...
Tabea Vůbec nevím, hodila jsem to do košíku hned u pokladny.
RoSa mně se asi tenkrát líbilo, jak ten hnědej tuk uvnitř pěkně křupe. ![]()
No, bude to asi o dost víc, než 20 let. ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

