Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 25. března 2023 17:52

Sweet Potato krásný! jak se dělají ty zářezy, to je výsledek nějakýho motání nebo do nich řízneš?

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 25. března 2023 18:55

RoSa Koupila jsem si na to udělátko. Taková jako formička.

Online Pinot Noir
Avatar
29776 příspěvků moje polička 25. března 2023 19:09

Garfie já kytku neměla, na žádný problém s rukama si nepamatuju. Zato si pamatuju, že oddávající měl okno a matrikářka na něj "volala šeptem": ...a nyní vás prohlašuji za...

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 25. března 2023 19:17

Pinot Noir hahaha

Offline DruI
Avatar
5562 příspěvků moje polička 25. března 2023 20:06
Reakce na 999:

Garfie Já si to pamatuju velmi živě :-). Chtěla jsem malou kytičku a měla obří kytku z orchidejí, takovou tu co visí přes ruku a přes půl šatů . Tou by nešlo ani hodit .

​No, z toho už by byla zápletka na detektivku, vražda svatební kyticí ;o)

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 25. března 2023 22:17
Reakce na Garfie:

Mermaid MaeGandal Nevím jestli si to jen nenamlouváte, co jiného byte dělaly s rukama?

​Cigáro ?

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 25. března 2023 23:27

DruI Úplně živě vidím , koho bych tehdy zabila :-).

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 26. března 2023 01:10

999

slniecko  Cool svatba!!!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 26. března 2023 11:25

Mely to být (původně) hezky tvarovaný šátečky,  jsou to kvádry nakonec

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 26. března 2023 13:31

Vilemina ale vypadají velice lákavě. 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:11

Vilemina hned bych se pozvala

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:12

Vilemina mnam mnam!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 26. března 2023 16:04

moora Ounz Tak Betty už je po nich

Online Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 26. března 2023 16:05

Po 20+ letech jsem ochutnala Vienettu, která mi tenkrát přišla super. Měla jsem zůstat u vzpomínek

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. března 2023 17:21

Tabea My si z nostalgie koupili v Lidlu Top&Topic a byl úplně fantastický, hned nás to vrátilo na letní kina a benátské noci.

Online Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 26. března 2023 17:57

Kan a to je nějaká akce, nebo ho mají pořád? Že bych si ho nechala koupit.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 26. března 2023 18:09

Tabea Top Topic i Vineu mají pořád. Chuť je podle mě stejná narozdil od třeba Fidorek a jiných.

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 26. března 2023 18:33

Tabea Vienetta byla dycky příšerná! já miluju už od dětství ty tyčinky Metro, maj je ale jen při retro-akcích v Lidlu...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. března 2023 18:38

Tabea Vůbec nevím, hodila jsem to do košíku hned u pokladny. 

Online Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 26. března 2023 19:23

RoSa mně se asi tenkrát líbilo, jak ten hnědej tuk uvnitř pěkně křupe.
No, bude to asi o dost víc, než 20 let.