Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 22:13

Luna Asi bys ho tam musela dát strašně moc, abys to měla takhle zelené. A nějsk upravit poměry. Být tebou bych si našla recept přímo na těsto s matchou.

Dcera včera dělala brownies s matchou, barva nic moc.

Online Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 26. března 2023 22:22

Sweet Potato Hmm, tak nic, zkusim tim svym starym kramem rozmixovat spenat.

Offline Zuzuli
Avatar
3739 příspěvků moje polička 26. března 2023 22:25

Sweet Potato to vyzkousim. Ale asi naslano, vynecham cukr. Sladke az nekdy priste 

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 26. března 2023 23:55

Luna Já to mixovala normálně starým krámem z Lidlu asi za 3 kila:-D. Jakoby tím sekáčkem:-D A dobrý. 

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 27. března 2023 01:01

Sweet Potato cockovou i dalsi podobny mouky maji na kosiku i na rohliku.

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 27. března 2023 08:14

Vari Dík. Ovšem před chvílí jsem ochutnala hrachové "mléko", té divné pachuti se nemůžu zbavit, tak najednou ani nevím, jestli to chci zkoušet.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 27. března 2023 09:23

no tak jeste k vaflim - hlasim, ze ty hotove z lidlu jsou (pro me) nepozivatelne, uff

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 29. března 2023 06:36

Pro muže německá klasika, Käse-Sahne-Torte 

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 29. března 2023 07:30

Sweet Potato Karja  Já zrovna včera dostala tenhle recept na palačinky od Kamily a prý tu červenou čočku máčí jen hodinu, někdy vůbec :-).
Radši jsem to u ní ještě ověřovala, ta čočka a voda (plus sůl, bylinky, chilli... prostě podle chuti) je recept na ty placky. Vafle asi spíš podle toho předchozího receptu.

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 29. března 2023 07:44

Sweet Potato udelala jsem z tretinove davky (na 2 vafle). Cocku jsem mela celou, tak jsem ji nechala pres noc macet v mlece v lednici, na 2. den pridala ostatni suroviny a rozmixovala. Vafle se mi i pres to ze byla plotynka rozpalena a namazana olejem, prichytila. Zbytek testa jsem nechala v lednici do dalsiho dne a ze zbytku udelala obri livanec na panvi. Chutove docela dobry, ale nekomu kdo nemusi lusteniny, to chutnat nejspis nebude. Naslano by to asi bylo lepsi. 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 29. března 2023 07:53

Tabea ale to je pěkné

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 29. března 2023 08:59

Tabea Ten je krásný

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 29. března 2023 09:01

999 No tak to zkusím! Já mám teda jen takový nevýkonný mixér, tak snad se to rozmixuje pořádně.

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 29. března 2023 09:10

Karja Já to taky zkusím :-).

Online Pinot Noir
Avatar
29776 příspěvků moje polička 29. března 2023 10:46

Tabea ten je moc pěkný, lákavý! 

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 29. března 2023 15:28

Nějaká čočka... Já včera pekla makovník z CELÉHO máku, posypala těma vlašákama a dost dobrý!! Jenom teda jdu zejtra k zubaři, asi radši posnídám až potom

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 29. března 2023 18:44

999 já jsem našla ještě nějaký jiný recept na nějakým mamawebu a má to dost pochvalných komentářů, tak to bude dobre, tam teď na 100gcocky dávají ješte trochu hladké spaldove mouky, takže to nebude úplně pro tebe asi. Ale pro nás jsem si říkala, že to možná zajistí větší šanci na úspěch. 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 30. března 2023 21:04

Ehm kde sa to porovnavali tie waflovace? Tak jako ste ma ukecali a kupim ale chcem kombo aj s toastovacom (sendvicovacom). Ma niekto takyto kombinovany, je s nim spokojny a vysiel v merani casu pecenia dobre? .

Potrebujem aby rychlo fical, aby som rano stihala. 

Online Pinot Noir
Avatar
29776 příspěvků moje polička 30. března 2023 22:56

Mrakoplas mám kombo, 4 různé plotny, jsem spokojená maximálně, používáme ho hodně (na vafle ale nejmíň), nejvyužívanější je u nás jako kontaktní gril. Ze zde vyzkoušených jsou tyhle kombinované asi nejpomalejší (jsem tak pochopila). 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 30. března 2023 23:19

Pinot Noir no to som tiez tak pochopila ale ja by som rada sendvice a deti vafle a na dva kramy nemam miesto (vlastne ani na jeden ) a ktory to mas?