Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 26. března 2023 19:44

RoSa metro řezy mají pořád v různých obchodech, v lidlu to jen prodávají s wannabe retro obalem

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:11

Ounz fakt? kde? a jak jim říkaj?

Offline zelene.oko
Avatar
650 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:13

RoSa Já je viděla v Globusu.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:21

RoSa metro mají i v Penny, normálně pravidelně v sortimentu bohužel...ale třeba bude chuťově jiné než co znáš a to te zachrání;-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:23

Vaflařky, mohla byste se některá obětovat a vyzkoušet vafle z červené čočky?
https://www.instagram.com/reel/CqQs5tSAUVH/?igshid=YjNmNGQ3MDY=

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:24

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:26

Sweet Potato Ja jsem kucharka na draka, ale myslis, ze by misto rostlinnyho mlika mohlo fungovat stejne klasicky plnotucny?

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:39

Vari Předpokládám, že je tam rostlinné jen proto, aby to bylo veganské.

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:42

Sweet Potato jestli budu mit zejtra chvilku, tak to z polovicni davky vyzkousim!

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 20:54

Vari Budu držet palce!

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:03

Sweet Potato a co to udělat rovnou z čočkový mouky?

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:14

RoSa To existuje? Páni, po tom se kouknu.

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:19

Sweet Potato kupovala jsem myslim v Tescu... mám i kukuřičnou, hrachovou...

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:20

RoSa V našem asi ne, ale kouknu jinde. Zkusila bych je nějak zakomponovat do vaření. Co s těmi luštěninovými děláš?

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:23

Sweet Potato např. z hrachový mouky dělám takovou italskou slanou "buchtu"

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:26

RoSa Tak až seženu mouku, přijdu loudit recept.

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:30

Sweet Potato já to dělám "vodvoka", ale v podstatě asi něco jako tohle... jen tam dávám olivy... a nedávám máslo, ale olivový olej... a...

taky slaný palačinky jsou z toho dobrý... různý placky... pizza...

jo a zjistila jsem, že z hrachový mouky se dá udělat hrachová polívka!!!

ta čočková mouka teda dost razí, má výraznou chuť

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:44

RoSa Díky!

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:45

RoSa jak psaly výše a myslim i v bile a třeba i v některých večerkách, koukni

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 26. března 2023 21:52

Ja mam dotaz ohledne bliziciho se kolektivniho mechoveho dortu. Da se do testa misto spenatu pouzit matcha prasek?