RoSa metro řezy mají pořád v různých obchodech, v lidlu to jen prodávají s wannabe retro obalem
Jídlo a vaření
Ounz fakt? kde? a jak jim říkaj?
RoSa Já je viděla v Globusu.
RoSa metro mají i v Penny, normálně pravidelně v sortimentu bohužel...ale třeba bude chuťově jiné než co znáš a to te zachrání;-)
Vaflařky, mohla byste se některá obětovat a vyzkoušet vafle z červené čočky? ![]()
https://www.instagram.com/reel/CqQs5tSAUVH/?igshid=YjNmNGQ3MDY=

Sweet Potato Ja jsem kucharka na draka, ale myslis, ze by misto rostlinnyho mlika mohlo fungovat stejne klasicky plnotucny?
Vari Předpokládám, že je tam rostlinné jen proto, aby to bylo veganské.
Sweet Potato jestli budu mit zejtra chvilku, tak to z polovicni davky vyzkousim!
Vari Budu držet palce!
Sweet Potato a co to udělat rovnou z čočkový mouky?
RoSa To existuje? Páni, po tom se kouknu.
Sweet Potato kupovala jsem myslim v Tescu... mám i kukuřičnou, hrachovou...
RoSa V našem asi ne, ale kouknu jinde. Zkusila bych je nějak zakomponovat do vaření. Co s těmi luštěninovými děláš?
Sweet Potato např. z hrachový mouky dělám takovou italskou slanou "buchtu"
RoSa Tak až seženu mouku, přijdu loudit recept.
Sweet Potato já to dělám "vodvoka", ale v podstatě asi něco jako tohle... jen tam dávám olivy... a nedávám máslo, ale olivový olej... a...
taky slaný palačinky jsou z toho dobrý... různý placky... pizza...
jo a zjistila jsem, že z hrachový mouky se dá udělat hrachová polívka!!!
ta čočková mouka teda dost razí, má výraznou chuť
RoSa Díky!
RoSa jak psaly výše a myslim i v bile a třeba i v některých večerkách, koukni
Ja mam dotaz ohledne bliziciho se kolektivniho mechoveho dortu. Da se do testa misto spenatu pouzit matcha prasek?![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
