Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 20:35

Evaeva dej si!Kdy jindy než ted!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. dubna 2023 20:40

Karja kdykoliv! Ale to abych navštívila nějaké dobré řeznictví.

Offline GChK
Avatar
299 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 21:32

Evaeva až na něj narazíš, poreferuj prosím! A takový čerstvý chleba se škvarkama a cibulí...

Offline Myrtila
Avatar
5272 příspěvků moje polička 05. dubna 2023 22:35

GChK Ta kesu smetana mi prijde, ze je z tech nahrazek asi nejlepsi i do vareni, nektere smetany to jidlo spis jakoby naredi, kdezto tato je takova hutnejsi a to jidlo zaroven zjemni. Jeste byvala vyborna ovesna Oatly, ale uz jsem ji hodne dlouho nikde nevidela. 

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 12:51

Trochu monotónní poslední týden, ale nahromadily se doma bílky a bylo to i přání oslavenců. Jedny narozeniny a jeden svátek 

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 13:16

letolet krásný, tohle by byl dort pro mě!

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 13:18

letolet ježíš , taky chci takove dorty. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 13:19

letolet oba vypadají fantasticky

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 13:25

moora Tak Betty eM děkuji! Tyhle dělám ráda, nevyžadují dokonalost provedení. 

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 13:34

letolet já tam dokonalost vidím! 

Offline Pinot Noir
Avatar
29778 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 13:50

letolet krásné. U určitě výborné! 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2023 13:56

letolet krásné, dala bych si. A už se vážně těším, až budou tyhle plody dozrávat na zahradě.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 14:16

rozarka Pinot Noir Evaeva děkuji. Druhý čeká na oslavence dnes. Ze zahrady by bylo určitě lepší, ale tady to drobné ovoce bylo překvapivě dobré i v tuto dobu.

Offline Pinot Noir
Avatar
29778 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 15:03

letolet ano, syn se jednu zimu živil téměř výhradně malinami a borůvkami , takže vím, že toto ovoce se v zimě dá koupit dobré. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2023 15:18

letolet Pinot Noir jo, dá, ale z keře rovnou do pusy je to prostě nejlepší. 

Offline Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 18:02

letolet Ty jsou krásný! Tohle dostat, normálně se rozbrecim:-D. Já jsem dort dostala naposledy myslím, když mi bylo 25, a předtím asi v 15:-D. 

Offline stes
Avatar
9115 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 18:13

letolet nádhera, Pavlovu miluju

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 19:45

Karja být někde poblíž, tak ti taky jeden udělám :)

stes dekuji. Já ji zacla dělat až kvůli muži. Do té doby jsem nevěděla, o co přicházím :)

Offline Karja
Avatar
44466 příspěvků moje polička 06. dubna 2023 20:20

letolet Ooo děkuji! Pavlova je skvělá! Mozna nám také zbydou bílky a uděláme si ji. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. dubna 2023 20:35

Jsou nějaký obtloustlý, ale budou dobrý. Motaly a natíraly děti, já dělala akorát těsto.