Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 15:44

continuity Asi tu první.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 15:48

Upekla jsem špenátový chlebíček podle Maršálka.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10084897100-kluci-v-akci/1137-recepty/12405-spenatovy-chlebicek-se-syrem-a-olivami/
Vypadá efektně, ale navzdory surovinám mi přijde hodně suchý a nevýrazný.

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 15:50

Karja Ad dhál v mrazáku, určitě, tyhle věci jsou na mražení nejlepší, protože je to nijak vizuálně  (podle mě ani chuťově) nezkazí.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 15:52

Pinot Noir to by byly už obitri, protože určitě chci ještě třicet mini baboviček, abych to nemusela péct na víc krát. 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 15:58

Sweet Potato z čeho to je, ten chlebíček? Jestli ny nebyla lepďí velikonoční hlavička? (Co do vlhkosti..)

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 16:01

Ounz Mouka, kypř.prášek, mandlová mouka (tu jsem neměla, ale tím to asi nebude), spousta vajec, sýr, olivy, ol.olej, semínka, špenát. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 16:02

continuity já mám tu první, bábovka z ní je krásná.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 16:03

Sweet Potato ale vypadá to hezky! 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 16:04

Sweet Potato hmm no..zle to nezní

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 16:05

Pinot Noir Zvlášť tam, kde jsou na řezu ty olivy.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 16:05

continuity Pošlu ti účet!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 16:09

continuity první :)

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 16:24

Aranel Už ho tam mám, rozhodla jsem se z něj opo rozmrazení udělat polévku, orestuju zeleninu a dám to na to a šlus;-). Indická čočková;-)

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2023 17:12

continuity druhá (forma na bábovku)

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 17:49

Sweet Potato co si vybrala?

Ja nakonec crown . Ta zatočená Heritage se mi Iibi moc, ale bojím se, že moje OCD by nezvládlo krájení napříč vzorem. 

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2023 18:31

tento Ottolenghi mi moc chutnal Sweet Potato 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 18:33

continuitytu prvu ti kľudne pošlem 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 18:39

continuity Těch šest malých, béé. A takovou propletenou, 75th Anniversary.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 18:41

Mini Díky.