Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 18:46
Reakce na continuity:

Ja nakonec crown . Ta zatočená Heritage se mi Iibi moc, ale bojím se, že moje OCD by nezvládlo krájení napříč vzorem. 

​Ty krajíce z ní nejsou moc pohledné. Ačkoliv mi celá bábovka připadá krásná, tak krajíc je mi sympatičtější z té nejobyčejnější klasiky.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 19:03

Pinot Noir ja mám tenhle tvar litinovou od tchýně a ta je fajn. 

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 19:04

Pinot Noir a toto je tá nová.

Ta pujde krajet dobre.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 19:06

continuity ale tak ta je! Obě jsou hezké, ale ta nová, tu ti budu závidět! 

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 19:18

Ty formy jsou tak krásné! Ale je to neskladný, je to neskladný, zase tak často bábovku nepeču... No, raději jdu rychle pryč z tohoto vlákna

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 19:21

notna no je to neskladny, to je jediné, co mě brzdí. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 20:18

notna já peču bábovku hodně často

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 20:20

Dnes francouzské brambory. Taková obyčejnost, ale nejedla jsem to sto let a před večeří jsem si dala 40 minut na rotopedu, tak mi to přišlo tak strašně dobré!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. dubna 2023 20:29

Pinot Noir my je děláme celkem často, ale vypadají úplně jinak

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 20:36

Pinot Noir No to bych si taky dala, vypadají úžasně. U nás se taky nedělají, holky ani sambo to moc nejí. 

Mně začala sezona cuketaku, už jsem za minulé dva týdny dělala 4 plechy:-D. Dnes cuketak a mám připravenou omáčku na trhané vepřové, co budu péct zítra.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 20:40

Pinot Noir My sme dnes mali tiež francúzske zemiaky. 

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 21:04

Pinot Noir vypadají dobře, dělala jsem ji v týdnu, ji to obě děti. Za mě super jídlo,pro rodinu jsem ho objevila během COVIDu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 21:24

continuity Paráda.

Já asi musím příště péct z dvojité dávky, nemám bábovku, ale spíš věnec.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 21:30

Sweet Potato Ty si pro to jela?

Ja doufám, že to snad so čtvrtka dorazí a můžu s tím za segrou 

Já na ni koukala, ale právě se mi zdála dost nízká. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 21:42

continuity Byla jsem v centru, tak jsem se tam zastavila. Ona není nízká, je prostě veliká 2,8l myslím)

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 25. dubna 2023 22:20

Taky máme rádi francouzské brambory, dělám je z vařených brambor. A pražské brambory ze syrových. Jinak stejný recept,  obojí výborné. 

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 26. dubna 2023 04:36

Lamicka To je ten skvělý Dadoo recept pro šest Afghánců, co jsme ho sežrali ve dvou na posezení?  Díky za připomenutí! 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 26. dubna 2023 13:00

Garfie my taky

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 26. dubna 2023 15:44

Garfie Copak je to za recept? 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 27. dubna 2023 13:43

Zítra mají ve školce čarodějnickou párty, tak jsem pekla linecké.

S domácí višňovou marmeládou.