Ja nakonec crown
. Ta zatočená Heritage se mi Iibi moc, ale bojím se, že moje OCD by nezvládlo krájení napříč vzorem.
Ty krajíce z ní nejsou moc pohledné. Ačkoliv mi celá bábovka připadá krásná, tak krajíc je mi sympatičtější z té nejobyčejnější klasiky.






