Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2023 20:53

Pinot Noir moje máma jo, ale to je furt lepší jak bujón (myslím dle zdravé výživy). Ale poznám to na dálku a nemám to ráda. Pusť si někdy prostřeno a uvidíš, co všechno lidi používají.

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 20:58

Karja Tuhle umami chut přidá do vývaru i lahůdkové sušené droždí, když ho mám, 1-2 lžíce tam na to vaření přisypu. 

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 21:53

Karja mňam. Ovsem par skvarku misto orisku na chroupani je k nezaplaceni

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 22:16

stes No, jenže zastav to u desatyho, že jo! Já mám velmi slabou vůli, mně to zastaví až žaludek:-D A když jsou ty škvarky doma, tak stejně mi to finálně zastaví až prázdná miska. Ale já jsem velký škvarkomilec. 

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 07:55

Karja nezastavim, no

Offline Zuzuli
Avatar
3739 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 09:11

Hlasim, ze duhovy dort byl pokoren

Nakonec to je Victoria sponge cake z Apetitu, obarveny praskovou barvou, navlhceny vanilkovym sirupem, s visnovou marmeladou a uz neslazenym kremem ze slehacky a mascarpone. Oslava je az odpoledne, takze ozdoby navrchu jeste chybi mala si vybrala balonky a ruzovou svicku

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2023 09:25

Zuzuli ten je parádní! Syn mi kouká přes rameno a je úplně nadšený.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 09:26

Pinot Noir netopýrci

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 09:28

continuity ta tvá tvarohová vypadá krásně, jaký má obsah? 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 09:40

Zuzuli wow! Ten se ti fakt povedl, je krasnej!

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2023 10:15

Zuzuli barvy vyšly krásně. To bude radosti

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 10:45

Zuzuli barvy jsou teda paradni

Offline žluťásek
Avatar
8840 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 10:49

Zuzuli teda ten ti vyšel skvěle! To nesmím ukázat doma, syn miluje duhu, mohl by to po mně chtít taky

Všechno nejlepší holčičce

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 10:52

Abych narušila řadu těch krasnejch výtvorů, tohle měla bejt tvarohova babovka

Spíš to bude cisarskej trhanec

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 10:54

Zuzuli teda, ty jsi šikovná!

A chceme vidět i se svíčkou!

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 10:55

Zuzuli wow! Ten je uzasnej!

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 10:56

Vilemina vsadím se, že je dobra i tak.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 11:11

Vilemina takovych se u nas uz snedlo!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2023 11:44

Vilemina ale určitě dobrý!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2023 11:46

žluťásek syn nad ním spekuloval, ale nakonec prohlásil, že čokoládový je lepší. Do listopadu času dost, navíc je klidně možné, že letos bude mít kupovaný. To ale ještě neví