Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 01. května 2023 17:21

baltik jo, o chipsech vím, proto jsem psala brambůrky, jakože ty echt hospodské opravdu z brambor

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 02. května 2023 11:59

Makara Jo, Bohemia chips obyč solené jsou jen brambory, olej, sůl.

Ještě mě napadají arašídové křupky a nějaké ochucené tofu, třeba nakrájet na kostičky a napíchat na párátka se salátovou okurkou. (Jednou jsem to vyráběla a bylo to prima)

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 02. května 2023 18:03

Mám hádanku:))))

Čo chcelo byť pôvodne toto?

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 02. května 2023 18:05

slniecko Duhovy zákusek? Ozdoby na dort?

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 02. května 2023 18:08

Bože jak já se těším na všechno sezónní, co přijde od chřestz přes jahody až po letní hojnost! Neodolala jsem a spáchala bruschetty ze zbytků chleba, slabě máznuto včerejším pestem z medvědího česneku, mozarella, rajčátka na rychlo na pánvi ještě se špetkou cukru, navrch dobrý balsamico a oliváč. Jedinou chybu to mělo, neměla jsem vychlazené bílé...

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 02. května 2023 18:15

slniecko Noky? Nebo takové ty Garfie japonské sladkosti?

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2023 18:17

slniecko Nějaká variace na Garfie japonské koláčky?

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 02. května 2023 18:33

slniecko mochi

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 02. května 2023 19:39

slniecko Něco to japonského? Vypadá to desne, ale snědla bych ti to jako nic:-D

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. května 2023 22:17

slniecko wagashi?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. května 2023 22:18

marieu už! Už mám český chřest! A přesně, všechno to křehké, barevné, voňavé, křupavé

Online Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 02. května 2023 23:42

slniecko Jestli mají holky pravdu, tak teda promiň....

Ale ony se nijak tepelně neupravují, to by se takhle nerozpadly! Já tipuju spíš nějaké noky? 

marieu Ach!

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 03. května 2023 03:53

Makara Jimik Myrtila continuity Karja andulka01 Garfie 

Dango !!!

Takto mal vyzerat vysledok podla receptu....

Online Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 03. května 2023 04:00

slniecko Au  A chuťově? Já ho teda nemám moc ráda, přijde mi strašně sladké, na rozdíl od mochi. Ale možná to je tím, že ho tady prodávají přelité sladkou omáčkou.

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 03. května 2023 08:15

slniecko A chutově se to povedlo? já bych k hořké kávě či čaji přimhouřila ke vzhledu očku:-D

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 03. května 2023 11:53

Garfie Karja chuti to ako sladke halusky...zjest sa to da a hej, vzhladom na mnozstvo cukru som cakala ze to bude strasne sladke, ale nie je. Ale uz sme to nicim nepolievali, boli sme radi, ze sme to dostali z hrnca:)))

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 03. května 2023 16:36

Piekla som bábovčičky v novej forme.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 03. května 2023 17:17

Biely kvet recept, chceme recept. Šly ven?

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 03. května 2023 19:21

https://www.sladky-zivot.sk/mini-babovky-s-cokoladou/

Cesta bolo trošku priveľa,  musela som naplniť doplna a potom mi to robilo trochu neplechu , ale vyklopiť  išli veľmi dobre a to som formu len posprejovala olejom trošku. Chuťovo sú vynikajúce, také jemné šťavnaté cesto. 

100g múky som nahradila mandľovou múkou, inak všetko ostatné podľa receptu.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 03. května 2023 23:39

Biely kvet ďakujem skúsim