Upekla jsem makovej koláč s drobenkou podle Cuketky, moc jsem mu nevěřila, ale teda nakonec není zlej a teda je to hned..jen jsem váhala s formou, nemá tam k tomu info a vypadá to, že dává do menší než je plech, no použila jsem kulatou koláčovou a mám ho vcelku vysokej, ale vlastně to ničemu nevadí. Jen se opravdu nebát a naplácat tam opravdu všechen ten mák, i když to vypadá jako moc..on vyroste a je to pak cajk.
https://recepty.cuketka.cz/makova-buchta-s-drobenkou/




