Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 11. května 2023 13:27

coralline jezis presne:D

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 11. května 2023 13:51

coralline ne.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 11. května 2023 13:54

coralline ryby jim minimalne, ale nikdy jsem ten pocit nemela.

Online 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 11. května 2023 16:13

Dnes jsem si dělala batátové tousty s avokádem a karamelizovanými žampiony. Chilli, koriandr a loupaná konopná semínka. 

Offline RoSa
Avatar
10101 příspěvků moje polička 11. května 2023 16:16

999 krásný!

žiš avokádo, dík za připomenutí, dneska je tak akorát, musim udělat guacamole!

Offline coralline
Avatar
2304 příspěvků moje polička 11. května 2023 20:41

711990 continuity Kokoska Díky za účast v minianketě. Jsem ráda, že nejsem úplně sama, i když to asi nebude běžný

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. května 2023 06:50

Dnes je v práci letošní první grilovací obed. Včera mi můj rybar dovezl 40 krásných pstruhů, naplnila jsem jim bříška bylinkami a citronem, část ještě pálivou JD bbq omáčkou. K tomu spousta zeleniny, mladé brambůrky a chřest a salát ze srdíček. Sice trochu velkovýroba, ale tu přípravu jsem si báječně užila. Kolegyně slíbily nějaký předkrm a dezert, jsem zvědavá. Takže teď už si jen stoupnout ke grilu

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. května 2023 06:51

coralline ne ale dneska ti můžu v práci udělat velkou anketu

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. května 2023 08:00

andulka01 Ty pstruhy si takto předchystáš? A dáš do lednice? Hele a nepustí sliz? Já mám pravidelný přísun pstruhů, tak mě zajímá, jak to dělají ostatní. Dík.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. května 2023 17:05

Kan Pustili slizu dost při přepravě, při přípravě jsem otřela a dneska celkem cajk.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. května 2023 17:22

andulka01 Děkuji. Ten sliz mi dost vadí, jinak pstruhy máme rádi moc.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. května 2023 18:29

Kan Stačí otřít papírovou utěrkou. Ten sliz je známkou čerstvosti, takže za mě cajk :-)

odložím si sem fotku mé báječné pracovní kuchyně, během tří let jsme vychytali výšku, náklon, pracovní prostor... mám na dílně bezva kolegy :-)

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. května 2023 19:14

Tofu na kari omáčke so zeleninou. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. května 2023 19:25

andulka01 Super, ta ještěrka, mravenec, nebo co to je, industriální kuchyně. :D

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. května 2023 19:26

Kan JJ, vařím na ještěrkách

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. května 2023 19:38
Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 13. května 2023 21:08

milacka mnam, hned som zacala byt hladna.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. května 2023 21:55

Mrakoplas nasýtila som celú rodinu okrem manžela, ktorý tofu nejedáva. Stravníci sa zalizovali až po uši, podarilo sa mi, výborne ochutené. 

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 21. května 2023 13:21

Peču první dort v životě, takže popořadě:

Na kolik páteř krajite ten žluťásek? Mam běžnou formu z IKEA.

Ten papír má být zacvakly do formy, nevytece mi to?

Když dělám krém ze šlehačky a rozpuštěné čokolády můžu šlehat do bezvědomí nebo se to může srazit na máslo jako běžná šlehačka?

Děkuji převelice, zatím jsem ve fázi - čokoláda ve smetaně se chladí a na lince stojí dvě misy. Tím chci říct, že další dotazy očekávejte brzy

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 21. května 2023 13:50

Rozkrojis na kolik ti to vyjde, jak ti to vybehne. Ono to dost vyběhne na takovej kopeček no, já to minule rozdrolila a měla jsem z toho takovej krtkův dort. Papír nepripinam, ja to vystrihnu a boky potru máslem. Ale možná se ty boky nepotiraji, právě aby to nevybehlo uprostřed...