Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2023 19:30

brrr zasněžený kravinec příště dodej foto, ať vím jestli je zlej nebo upřímnej.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 22. května 2023 19:33

bublifuk No, co ti budu. Ale byl fakt dobrý.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 22. května 2023 19:43

Jimik to je super napad!!! to by i zapadlo do naseho konceptu:D 

bublifuk no pokud umis swiss meringue, umis pavlovu:)

Online continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 22. května 2023 20:36

brrr dobrý je, ale jak je v tom pulkilo čokolády a tri a půl šlehačky a jedno mascarpone úplně nevim, jak ho sníme. Muž zítra ráno odjíždí, asi to budu muset vzít do práce.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2023 20:41

continuity no to jsem si říkala, už jak si s ním začala Ale v práci se asi zlobit nebudou.

Online continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 22. května 2023 20:59

Evaeva byli tu dnes dva pubertální spolužáci a moje dve deti a půlku nějak dali 

Ale zítra ve třech je ta druhá no go. 

Doteď jsem si myslela, že nejvetsi prasarna, čo dokážu vytvořiť, je tiramisu. No to je oproti tomuto dietka light. 

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 22. května 2023 21:08

Pinot Noir ale ten naan vypadá fakt luxusně!

Offline Pinot Noir
Avatar
29783 příspěvků moje polička 22. května 2023 21:09

Karja a byl moc dobrej, ten zopakuju! 

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 22. května 2023 21:09

continuity Jako na jeden korpus celkem slušnej poměr:-D.

Offline Pinot Noir
Avatar
29783 příspěvků moje polička 22. května 2023 21:10

continuity dort se mi líbí, je určitě výbornej!

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 22. května 2023 21:11

Pinot Noir Já ho taky někdy peču, nebo pita chleby, ale je to takový no...jako práce a žádný jídlo v podstatě z toho?:-D Takže musí být fakt nálada.

Offline Pinot Noir
Avatar
29783 příspěvků moje polička 22. května 2023 21:15

Karja tak tohle se mi jako moc práce ani nezdálo, není potřeba kvůli tomu vytahovat žádný vehement, všechno ručně... To spíš ty lilky, mě nebaví tyhlety přípravy, vypotit lilky, osušit lilky, všechny lilky osmažit, všechny lilky osušit od tuku... A pak teprve začneš vařit.

Online continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 22. května 2023 21:15

Pinot Noir ta vase večeře taky vypadá dobře. Já mám ty naany strašně ráda, ale jsem líná se s tím dělat. Ale když můžu, vždy si ho dám. 

 

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 22. května 2023 22:02

Pinot Noir Jj, já se zeleninou pracuju ráda. Ale jak se má dělat na neco těsto, jsem z toho protivná, nejvíc mi asi vadí ten zamatlanej vál:-D Hroznej problém:-D. Rozdělily bychom si to. 

Online continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 22. května 2023 22:07

Pinot Noir me ty lilky někdo řady poradil nakrájet na plátky, vypotiť usušiť a upéct v troubě. V musace nepoznas rozdíl. 

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 22. května 2023 22:13

continuity Taky to tak dělám, že to peču, hlavně do nějakého kari nebo tak. Ale tuhle tuhle jsem udělala kari s hrozně hořkým lilkem, celý mi to zhořklo, ačkoliv tam byla smetana vysokoprocentni, no já byla ale nas...ale snědli jsme to, takovejch surovin v tom:-D! To jsem se zarekla, že lilek už nechci v kuchyni vidět, že každý jídlo co z toho vymyslim dá akorát tak práci a ani to nejedí všichni 

Offline žluťásek
Avatar
8840 příspěvků moje polička 22. května 2023 23:49

continuity prosimtě jak velkej ten dort máš? Já dělám polevu ze 100 g čokolády a půlky šlehačky

Offline Garfie
Avatar
28442 příspěvků moje polička 23. května 2023 07:29

continuity Vypadá krásně! Já ti někdy budu muset vyfotit nějaký můj výtvor, abys nabyla sebevědomí!

711990 Už je asi rozhodnuto, tak jen pro pořádek, hlasuju taky pro Pavlovu, jsi dobrá, že se do toho takhle pustíš! Ale je mi to moc sympatický, tyhle osobní věci mám na svatbě nejraději...

Moje sestřenice "pekla" tak, že místo daru požádala každou přítomnou ženu o přinesení koláče (=cokoli v kulaté formě), měla je tam pak vyskládané všechny na jednom stole a v každém zapíchnutou fotku s jmenovkou, dobře se nad tím navazovaly hovory...:-) 

Online continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 23. května 2023 08:00

žluťásek

No však, poleva odpovídá, ale 200g kakaa je v korpusu a dve čokolády v náplni. 

Jako je fantastický, díky za recept, ale příště ho udělám z poloviční dávky do menšího korpusu.  

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 23. května 2023 08:12

continuity tady ty moc čokoládový dorty jsou dobrý i delší dobu (tři dny určitě). Jak jsou hutný tak i dýl trvá než se propojí chutě korpus/náplň.

Ale v práci rozhodně potěší.