andulka01 Skvělé! Závidím moc.
Jídlo a vaření
@andulka01 tyjo mnam!
711990 jak dopadl svatební pavlova bar?
bublifuk uplne skvele!:) nakonec jsem to servirovala uz predpripraveny, ve chvili kdy jsme nakrojili velkou, se roznesly ty maly.


711990 ![]()
![]()
gratuluju! To je tak hezký ![]()
711990 ooo vypadá to parádně.
Malá potetovaná drsňačka má nejspíš moc pěkné šaty.
bublifuk mela skoro stejny jako ja, jen modry
coz byl od jejich rodicu ten nejlepsi svatebni dar, byla jsem z toho uplne nadsena! Normalne takhle nastrojena nechodi, takze si toho vazim:)
Plnená omeleta
711990 nadhera! Jsi strasne moc sikovna. A dodatecne blahopreju.
andulka01 Moc hezký :-).
711990 Moc se ti to povedlo, krásný :-).
milacka Dala bych si ;-).
Dobré ráno (mrkvová nátierka)
milacka To je nádhera! ![]()
Vy, co si doma delate vlastni kimchi, v cem ho nechavate kvasit? Ja doted pouzivala obycejny hrnec, co nej jako zavazi poklicku z mensiho hrnce, ale asi bych nejak upgradovala. Nejaky kvasak? Nebo jen plastovou nadobu?
Zuzuli Já ho doma nedělám, ale tady v Japonsku na něj Korejci používají kameninový hrnec, něco jako na kvašáky nebo na zelí.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

