Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Tabea
Avatar
8034 příspěvků moje polička 16. června 2023 20:07

711990 já bych se zas bala malin. (Jahod dovnitř teda taky.) Onehdá jsem dostala nějaký cupcakes s malinama navrch. Druhy den po oslavě byl uvnitř kožíšek. 

Offline Tabea
Avatar
8034 příspěvků moje polička 16. června 2023 20:08

Karja není to už druhy den, kdy myslíš na kebab? Nebo mi ten čas letí tak rychle? Určitě neváhej!

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 16. června 2023 20:09

Tabea Já mám taky pocit, že na kebab honí Karja mlsná už nějakou dobu.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 16. června 2023 20:13

Tabea uf, no neni jistota s zadnym ovocem, to je fakt. Navic jak se to umeje, tak je to mnohem nachylnejsi ke zkazeni.

Offline Tabea
Avatar
8034 příspěvků moje polička 16. června 2023 20:56

711990 ale je fakt, že mražený maliny jsem hodila do nějaký rolady a jedli jsme ji ještě druhej den. 

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 16. června 2023 23:09

Tabea Jojo, je to od té doby co jsme tady probíraly nejake asi nezdrave jídlo pro děti:-D. Ale zejtra je můj den.

Mám skoro ten dort, chtěla jsem dort asi s 15 porcema. Mam jich tak 30. O tom dortu jsem napsala asi dva odstavce, ale smazalo se mi to:-D

Online continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 16. června 2023 23:10

Karja chceme foto samozřejmě. Obrázek vydá za tisíc slov. 

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 17. června 2023 10:30

continuity Jojo, vyfotím ho samozřejmě! 

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 17. června 2023 12:49

Karja Já budu prudit i s těma malinama. Mražený ovoce obecně by mělo projít tepelnou úpravou. Ne vždycky to dělám, ale do dortu, kterej pravděpodobně zbyde do dalšího dne už mi to přijde riskantní. 

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 17. června 2023 15:37

Len Jj, dobře;-)

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 17. června 2023 15:57

Snědli jsme zatím třetinu, pár lidí nedorazilo. Ale tím to neomluvam, mně se to nějak vymklo z rukou. Jedinej tác doma na který se to veslo byl vál:-D. Ten strašný ubrus je v takové zahradní chatce:-D

Offline DruI
Avatar
5562 příspěvků moje polička 17. června 2023 16:15

Karja Kočička je pěkná :o) a vál je v pohodě. Já jsem takhle zavrhla výrobu jednorožčího dortu, protože bych ho neměla na co položit.

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 17. června 2023 16:20

DruI No já jsem včera byla i v obchodě, ale nic tak velkého tam nebylo. Já jsem to pekla v korpusu 30 cm a to bylo fakt moc. Ale my jsme vloni měli dort jen taktak, myslím, že na jednoho nevyzbylo. 

Offline Myrtila
Avatar
5276 příspěvků moje polička 17. června 2023 16:30

Karja Parádní kočička Taky jsem měla problém, na co ji umístit, nakonec jsem ji dala na obrácený tác, co používáme při grilování, trochu přesahovala na všechny strany, ale jak nebyl kolem tácu rantl, tak to nevadilo. 

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 17. června 2023 16:34

Karja Krásnou kočku máš! A nejdůležitější otázka - krájeli jste od hlavy nebo od nohou?

Offline Tabea
Avatar
8034 příspěvků moje polička 17. června 2023 16:45

Karja Kočka jako hrom!  Hned bych si kousek dala. Přeju vám hezkou oslavu. 

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 17. června 2023 17:12

Len Každej si řekl, co chce:-D Takže máme nohu a hlavu rozkrajenou. Sambo teda malém snědl ocas před oslavou, prej můžu tenhle odkrojek?

Tabea No já už tu usínám, ale ještě přijdou další lidi, nevím, zda se radovat nebo truchlit. Asi radovat, té kočky je hodně. Ještě jsem dělala minipizzy, jednohubky, kvůli blbymu počasí uklidila i vnitřek domu, jsem docela KO:-D. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. června 2023 17:15

Karja je super! Já jí snad udělám malému taky. Jestli mu ta láska ke zvířatům vydrží.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 17. června 2023 18:23

Karja juu ta je krasna!

Online continuity
Avatar
42738 příspěvků moje polička 17. června 2023 18:40

Karja ta se povedla.