bublifuk pěkny dorty!
Jídlo a vaření
bublifuk by mě zajímalo, čeho to jsou zbytky![]()
viktorka_od splavu těch čtyřech předchozích
pro jistotu jsem měla víc surovin na krém i ovoce, akorát jsem přidělala piškot. Není to poznat, ale ten zbytkový dort byl maličký.
Ounzděkuju. Neboj, prokoumam i deko. Jsi hodná, díky za reakci.
bublifuk to jseš teda dobrá, že si z toho ještě udělala jeden dort. Já bych to dala do mističek a vydávala za pohár ![]()
bublifuk dorty jsou parádní.![]()
Evaeva díky. No ty čtyři si odvezli do pryč, tak jsem chtěla taky něco ![]()
bublifuk tak to chápu ![]()
bublifuk jako kacim se u toho dortu "ze zbytků". Vytvořit tohle já, tak je to mě životní dílo.![]()
bublifuk dort ze zbytků je krásnější než kterejkoliv můj dort ![]()
bublifuk myslím, že ovocem to nebude, že jsou tak krásný. Spíš rukama ![]()
bublifuk krásné dorty!
bublifuk parada! A dorty jako ten zbytkovy miluju, vsak uz se nam sezona narozenin blizi a taky me ceka peceni.
bublifuk Máš ty dorty nádherne nazdobené.
Karja Kokoska Pinot Noir díky!
žluťásek no.. to je nejhorší, když se něco zadaří tak nějako omylem/mimochodem a už se to nikdy nepodaří zopakovat!
Naše nové brambory. Mňam!
brrr ó, tak ty teda závidím! ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

