bublifuk já mám marmelády plny špajz a nikdo to u nás nejí. Já sama nám ráda akorát meruňkovou a tím to hasne.
Původně jsem je chtěla zamrazit a kdyz jsem hledala vhodnou krabičku, našla jsem v mrazáku tak 2kg loňských. ![]()
RoSa jednak bublaninu moc nemusím, druhak recepty, které jsem našla počítají s pulkilo ovoce, což nic neřeši. Půl kilo mi zbylo po tomhle:
https://www.prozeny.cz/clanek/nejlepsi-tresnovy-kolac-ochutnejte-americkou-klasiku-33686
Teď jsme u ty tchýně někdo každý den a ona pořád mluví o tom spadaném ovoci. Ale prostě není v našich silách to spotřebovat a vzhledem k situaci tam ani nemůžu posílat nějaké kamarády na samosběr.



